Łukasz Szewczyk24.11.2022 (16:27)13 komentarzy

Ważne zmiany w Polsacie. Edward Miszczak nowym dyrektorem programowym

• W tym roku telewizja Polsat świętuje swoje 30 urodziny i oficjalnie zapowiada ważne zmiany
Edward Miszczak
Polsat oficjalnie poinformował, że od 16 stycznia 2023 roku Edward Miszczak obejmie stanowisko dyrektora programowego Polsatu oraz wiceprezesa zarządu Telewizji Polsat. Z kolei dotychczasowa dyrektor programowa Nina Terentiew wejdzie w skład Rady Nadzorczej Telewizji Polsat.
Przypomnijmy, że Edward Miszczak od 1997 roku był związany z telewizją TVN, gdzie od 1998 do 2022 roku był dyrektorem programowym stacji. Prowadził takie programy jak m.in "Ludzie w drodze", "Urzekła mnie twoja historia" czy "Cela". Wcześniej (1990-1997) był jednym z twórców sukcesu komercyjnego radia RMF FM. Pracę medialną rozpoczynał w Radiu Kraków.

Komentarze (1 - 10 z 13)

O towarzysz Miszczak, zostal przydzielony na odcinek Polsatu.Ploretariusze wszystkich krajow laczcie sie,Lenin wiecznie zywy,a moze raczej Marx?
 20  
Chyba was w polsacie pogięło... w takim razie kończę z oglądaniem waszych stacji, jak również wypowiadam umowę z Plusem na światłowód. Do tej pory was szanowałem, ale Miszczak zrobi z was kolejną tubę propagandową. Żegnam.
 19  
młoda żonka wymaga poświęceń. tylko ten gość jest nijaki. w tvn zostawił papkę, w ence sobie nie poradził i canal po fuzji go wykopał. w polsacie nie wróże sukcesów. czas na emeryture.
 18  
Gdy o tym były pierwsze wzmianki,że może przejsc do Polsatu to mnie trochę zatkało pamiętam jak wyśmiewał Polsat i jego odbiorców a tu proszę Jako wierny widz Polsatu jestem ciekaw co będzie z tego i nie skreślam od razu na starcie.
 11  
Ale jazda! Łój to teraz będzie Polsat24?
Szkoda wielka szkoda że Polsat zatrudnienia tego szuja.
No ale kasa ( a co za tym idzie to już inna bajka). Pożyjemy zobaczymy!
W każdym bądź razie coś tu śmierdzi...
 15  
Fajnie by było jak by big brother był w polsacie
 13  
Podobno już szykują codzienny program śniadaniowy (na głównej antenie Polsatu) a la "Pytanie na śniadanie" oraz "Dzień Dobry TVN". Tylko czy widzów wystarczy żeby się to zwróciło finzansowo ? :)
 11  
widać że tandeta i szmira zacznie być W POLSAT . szkoda bo zaczynał dobrze ... ale jak się skończy ?
 8  
Pasuje tam gdzie teraz jest
 5  
zwerbujemy go do nas - do tvpis
 8