Łukasz Szewczyk25.11.2022 (14:32)2 komentarze

Gala Prime Show MMA 4: Don Kasjo kontra Popek w Polsat Box

• Abonenci Polsat Box oraz użytkownicy Polsat Box Go mogą już zamawiać dostęp do gali Prime Show MMA 4: Królestwo, która odbędzie się w sobotę (26 listopada) w Netto Arenie.
• Walką wieczoru będzie pojedynek w formule bokserskiej pomiędzy włodarzem PRIME i gwiazdą freak fightów Kasjuszem "Don Kasjo" Życińskim i czołowym polskim raperem Pawłem "Popkiem" Mikołajuwem
• Wydarzenie dostępne w ramach usługi "pay-per-view" (PPV), w cenie 40 zł.
PRIME SHOW MMA 4 KRÓLESTWO
Podczas czwartej edycji gali PRIME SHOW MMA dojedzie do 10 emocjonujących freak fightowych pojedynków. W walce wieczoru do klatki powróci Kasjusz "Don Kasjo" Życiński, który zmierzy się z popularnym polskim raperem - Pawłem "Popkiem" Mikołajuwem. W drugim najważniejszym starciu gali rękawice skrzyżują jedna z największych polski influencerek Kamila "Zusje" Smogulecka i kontrowersyjna celebrytka Monika "Esmeralda" Godlewska. Podczas wydarzenia ulubieniec publiczności Michał "Bagietka" Gorzelańczyk podejmie Łukasza "Kamerzystę" Wawrzyniaka. W Szczecinie widzowie zobaczą także zaległe starcie Adama Soroko z Damianem "Stiflerem" Zduńczykiem. Ponadto na karcie walk zaplanowano debiut w MMA mistrzyni świata w boksie Ewy Piątkowskiej. Na gali swoje umiejętności pokażą również m.in.: Anna Andrzejewska, Skolim, Olejnik, Robalini czy Adam Okniński.
W Polsat Box galę będzie można obejrzeć na dekoderach satelitarnych, do odbioru telewizji kablowej IPTV i telewizji internetowej OTT. Abonenci i użytkownicy Polsat Box mogą zamówić dostęp w cenie 40 zł i oglądać wydarzenie na dedykowanym kanale 333. Zamówienia można składać przez SMS, w serwisie samoobsługowym ipolsatbox.pl, telefonicznie, w aplikacji Sklep dostępnej na wybranych dekoderach.

Galę PRIME SHOW MMA 4: KRÓLESTWO internauci z całego świata będą mogli obejrzeć online za pośrednictwem serwisu Polsat Box Go. W Polsce wydarzenie w cenie 40 zł będzie dostępne na komputerach na www.polsatboxgo.pl oraz w aplikacji Polsat Box Go - na urządzeniach mobilnych (Android, iOS i Harmony OS), wybranych Smart TV, Android TV, za pośrednictwem Apple TV, Amazon Fire TV oraz dekoderów. Serwis zapewnia funkcje Chromecast i AirPlay umożliwiające przesyłanie obrazu z telefonu lub tabletu np. na ekran TV.

Zakupioną w Polsat Box Go galę można obejrzeć na pierwszym urządzeniu, na którym zostanie uruchomiony dostęp. Dostęp ten nie obejmuje platformy Polsat Box.

Komentarze (1 - 2 z 2)

Kiedyś takich w cyrku pokazywali. Ale żeby płacić za to 40 PLN to bym musiał się zniżyć poniżej ich poziomu.
 15  
U mnie na osiedlu takie patuski za darmo się leją :)
 7