Łukasz Szewczyk25.11.2022 (14:54)3 komentarze

"99 - Gra o wszystko. VIP" po raz trzeci. Premiera wiosną w TTV

• W Krakowie ruszyły zdjęcia do trzeciej edycji "99 - Gra o wszystko" z udziałem gwiazd stacji.
• Tym razem będą oni konkurować także ze swoimi sympatiami, które dołączyły do programu. • Seria na antenie pojawi się wiosną przyszłego roku.
"99 – Gra o wszystko. VIP" w TTV
Nowością nadchodzącej serii będzie zaproszenie do programu nie tylko osób znanych z anteny TTV. W zadaniach, w których liczyć się będzie spryt, sprawność i odrobina szczęścia, wezmą udział również ich najbliżsi. Czy będą się wspierać podczas rozgrywanych konkurencji czy zwycięży jednak chęć wygranej? Wszyscy mają takie same szanse, jednak ci, którzy poradzą sobie najgorzej, zakończą przygodę w programie. Komu uda się uniknąć ostatniego miejsca i awansować do finału? Wśród uczestników znajdą się m.in. Dominik Abus, Agnieszka Kotońska, Krzysztof Radzikowski, Mateusz Borkowski, Krzysztof Ferenc, Iza Macudzińska-Borowiak, Anna Renusz, Mariusz Kozak oraz Iza Zeiske.
Zarówno pierwsza jak i druga edycja polskiej wersji "99 - Gra o wszystko. VIP" okazały się prawdziwymi hitami stacji, osiągając zdecydowanie lepsze wyniki niż średnia oglądalność anteny. Trzecia seria liczyć będzie 6 odcinków i zadebiutuje na antenie TTV wiosną przyszłego roku. Za jej produkcję odpowiada GPlus Production.

Komentarze (1 - 3 z 3)

W końcu znalazły się jakieś zawody dla glonojadów
 3  
Program ze "zwykłymi" uczestnikami dużo bardziej ciekawszy. Seria VIP jest tak sztuczna i udawana i reżyserowana że aż się odechciewa oglądać. Druga seria vip to powtórka zawodów i konkursów z poprzednich edycji (zwyklej i pierwszej VIP). Flaki z olejem.
 2  
Szkoda ze VIP. Czemu nie zwykli uczestnicy? Nie bylo chetnych?
 1