Łukasz Szewczyk25.11.2022 (15:06)brak komentarzy

Serial "Radwańska. Anatomia zwycięstwa" w Canal+ Sport

• Kolejny sportowy serial Canal+
• "Radwańska. Anatomia zwycięstwa" to okazja do poznania anatomii sukcesu polskiej sportsmenki i jej rodziny.
.
Radwańska. Anatomia zwycięstwa
Jak zapewniają twórcy, w dwuodcinkowej produkcji wraz ze zwyciężczynią WTA Finals z 2015 roku cofniemy się w czasie i wspólnie spojrzymy na jej karierę. Agnieszka Radwańska jest ikoną światowego tenisa. Serial pokazuje, że jest osobą niezwykle konsekwentną w realizowaniu obranych celów. Niewielu zdaje sobie sprawę z codziennych wyrzeczeń i morderczych treningów, którym Agnieszka Radwańska poświęciła całe swoje sportowe życie. Kibice nie widzieli lęku, strachu i niepewności jakie towarzyszyły jej prawie każdego dnia. Historia polskiej tenisistki jest tak fascynująca, ponieważ to historia pokory i niebywałej wręcz determinacji w spełnianiu swoich marzeń.
Agnieszka Radwańska osiągnęła w sporcie gigantyczny sukces. Dzięki prywatnym filmom z rodzinnego archiwum, zdjęciom i dostępnym transmisjom jeszcze raz wraz z tenisistką będziemy przeżywać ekscytujące emocje związane z jej zwycięstwem w juniorskim Wimbledonie w 2005 roku. Ujrzymy legendarne starcie z Sereną Williams podczas finału Wimbledonu w 2012 roku. Przypomnimy też historyczny triumf Agnieszki Radwańskiej w turnieju WTA Finals 2015, kiedy zwyciężała jako pierwsza i do tej pory jedyna w historii polska tenisistka.

Przewodnikiem po dwuodcinkowej podróży filmowej obrazującej niezwykłe dokonania tenisistki jest ona sama. Jej opowieść uzupełniły opinie ekspertów, trenera Tomasza Wiktorowskiego oraz wypowiedzi najbliższej rodziny.

- Agnieszka Radwańska to pierwsza polska tenisistka, która na stałe zagościła w czołowej dziesiątce rankingu WTA i pierwszy polski sportowiec tak rozpoznawalny na świecie. Jej historia, w której brakuje tylko jednego - wygranego turnieju Wielkiego Szlema - jest pasjonująca od pierwszych chwil na korcie. Podobnie jak pasjonujący jest serial Canal+ "Radwańska", który gorąco polecam - mówi Bartosz Ignacik, dziennikarz tenisowy Canal+.

Premiera pozycji dotyczącej życiorysu jednej z najlepszych, polskich tenisistek w sobotę (26 listopada 2022 roku) w Canal+ Sport oraz serwisie Canal+ Online

Przypominamy także, że transmisje cyklu WTA TOUR z udziałem liderki światowego rankingu, Igi Świątek dostępne są do 2026 roku w CANAL+, jak również za pośrednictwem serwisu CANAL+ online (canalplus.com). Jest to propozycja dla wszystkich, którzy poszukują wygodnego dostępu do rozgrywek sportowych na żywo oraz bogatej oferty seriali, filmów i dokumentów na żądanie.