Łukasz Szewczyk25.11.2022 (15:38)5 komentarzy

Świąteczne filmy w HBO i HBO Max

• Dla lubiących rozpocząć zimę od świątecznych filmów o miłości, HBO przygotowało paczkę tytułów w sam raz na tę okazję.
• Pierwsze świąteczne premiery już w HBO Max, kolejne tytuły pojawiać się będą w najbliższych tygodniach
"Świąteczny prezent pod choinkę" / Fot. HBO
"Świąteczny prezent pod choinkę" / Fot. HBO
Pierwsza propozycja to "Świąteczna tajemnica" (już w HBO Max, telewizyjna premiera 28 grudnia w HBO) Sto lat temu mały chłopiec w Pleasant Bay w stanie Oregon odkrył magiczne dzwonki Świętego Mikołaja, przynosząc dobrobyt i spokój małemu miasteczku. Teraz, zaledwie kilka dni przed Bożym Narodzeniem, dzwonków brakuje, a grupa nieustraszonych dzieciaków musi znaleźć dzwoneczki i przywrócić świąteczną magię Shelter Bay i jej mieszkańcom.
Następnie "Żurawinowe święta" (już w HBO Max, od 23 grudnia w HBO). Para żyjąca w separacji udaje w ogólnokrajowej telewizji, że są szczęśliwym małżeństwem. Wszystko po to, aby wspomóc bożonarodzeniowy festiwal w mieście i ich własną firmę. Jednak ich odnowiona relacja szybko zostaje wystawiona na próbę.

"Świąteczne Harmony" (już w HBO Max, od 27 grudnia w HBO). Piosenkarka i autorka tekstów dostaje od losu szansę i wyrusza w podróż na drugi koniec kraju, aby spełnić swoje marzenia. Dociera jednak tylko do Harmony Springs w Oklahomie, gdy jej fundusze i pomysły nagle się kończą.

Poznamy także "Hollywoodzkie święta" (od 1 grudnia w HBO Max od 29 grudnia w HBO) Jessica, reżyserka w Hollywood, znana jest ze swoich świątecznych filmów. Kiedy pewnego dnia szef stacji, Christopher, grozi wstrzymaniem produkcji, Jessica nie tylko próbuje uratować swój najnowszy świąteczny obraz, ale również właściwie w nim żyje!

"Dickens na Święta" (od 23 grudnia w HBO Max, od 26 grudnia w HBO). Po próbach zaistnienia na Broadwayu w roli reżyserki, Cassie wraca do swojego rodzinnego miasta, Dickens. Po powrocie przydzielona zostaje do wyreżyserowania lokalnej adaptacji "Opowieści wigilijnej".

"Święta na farmie" (od 23 grudnia w HBO Max, od 24 grudnia w HBO). Clementine Jones jest australijską autorką, której autobiograficzna książka o życiu na farmie w Queensland zostaje przyjęta przez wielkie wydawnictwo London & London. Prawda jest jednak taka, że "Clementine" to tak naprawdę Emmy Jones, kobieta z Nowego Jorku, która oparła fabułę książki na dziennikach swojej zmarłej matki. Kiedy wydawca ogłasza, że przed podpisaniem umowy przyjedzie do Australii poznać "Clementine", Emmy musi dziać...

"Świąteczny walc" (od 23 grudnia w HBO Max, od 25 grudnia w HBO). Po odwołaniu ślubu, który miał się odbyć w Boże Narodzenie, instruktor tańca pomaga Avery, niedoszłej pannie młodej, zmierzyć się z jej życiowymi lękami i spełnić marzenie o nauce tańca.

"Świąteczny prezent pod choinkę" (już dostępny w HBO Max, od 23 grudnia w HBO). Dorosły już Ralphie powraca w kontynuacji świątecznego hitu Prezent pod choinkę. Tym razem bohater już jako ojciec musi poradzić sobie ze świętami Bożego Narodzenia i wszystkim, co się z nimi wiąże.

"8-bitowe Święta". Zabawne i szczere spojrzenie na przygody z czasów dzieciństwa. Akcja tej opowieści rozgrywa się na przedmieściach Chicago pod koniec lat 80, a jej bohaterem jest dziesięcioletni Jake Doyle, który stara się zdobyć na Boże Narodzenie najnowszy i najlepszy system gier wideo. W filmie występują Neil Patrick Harris i Winslow Fegley jako dorosły i młody Jake, June Diane Raphael, David Cross i Steve Zahn.

Komentarze (1 - 5 z 5)

W sumie takie świąteczne guano.
 21  
Można prosić o wiecej reklqm na stronach media2 ? tak zeby jeszcze trudniej sie tekst czytało
 17  
Już mamy grudzień , każdy z nas zadba o ciepły rodzinny wesoły miesiąc , kochajmy się i oglądajmy telewizje oraz filmy i żyjmy dobrocią szczerością bo tylko dobroć i szczerość ludzka dla drugiego człowieka jest furtką / ścieżko do życia wiecznego - Kochajmy się i nie okłamujmy .
 0  
Ja pier... :( ale dno!
 0  
Można prosić o wiecej reklqm na stronach media2 ? tak zeby jeszcze trudniej sie tekst czytało
Jakie reklamy?!
U mnie niema nawet jednej! no... ale ja mam adblockery :)
 1