Łukasz Szewczyk01.12.2022 (7:39)4 komentarze

Disney+ na grudzień. "Patrz jak kręcą", "Dziennik Cwaniaczka: Rodrick rządzi"

• Grudniowe nowości na platformie Disney+
Disney+ na grudzień. "Patrz jak kręcą", "Dziennik Cwaniaczka: Rodrick rządzi"
"Patrz jak kręcą" (od 14 grudnia). W latach pięćdziesiątych podczas prac nad filmową wersją przebojowej sztuki dochodzi na londyńskim West Endzie do największego zabójstwa w historii - ginie kluczowy członek ekipy. Zmęczony życiem inspektor Stoppard i jego gorliwa nowicjuszka, posterunkowa Stalker, podejmują się prowadzenia sprawy, wkraczając w pełne przepychu i mroczne podziemia teatru. Im bardziej badają tajemnicze zabójstwo, tym bardziej zdają sobie sprawę, że robią to na własne ryzyko.
"Jedna na milion" (od 2 grudnia) opowiada historię Candeli, młodej kobiety pracującej w centrum logistycznym i marzącej o karierze piosenkarki. Jej życie zmienia się, kiedy Fede Ariza, ważny producent muzyczny, słyszy jej występ w barze. Tej samej nocy Candela spotyka Diego, dawnego kolegę z liceum, który usiłuje zostać zawodowym bokserem. Wspólnie z nim będzie pokonywać przeszkody i przeżywać rozczarowania, nadzieję, miłość oraz przyjaźń. W serialu występują Miguel Bernardeau (jako Diego), jeden z najbardziej obiecujących młodych hiszpańskich aktorów ("Josefina", "Szkoła dla elity", "Cała reszta") oraz Aitana, aktualne muzyczne objawienie i najważniejsza artystka pop w Hiszpanii ( "Mariposas", "Formentera", "Mon Amour - Remix", "En el coche"), która gra Candelę. "Jedna na milion" to zarazem aktorski debiut Aitany.

Z kolei "Dziennik Cwaniaczka: Rodrick rządzi" (od 2 grudnia) to kontynuacja buntowniczych wybryków pogrążonego w lęku i podatnego na niepowodzenia ucznia gimnazjum - Grega Heffleya. Tym razem historia skupia się na jego skomplikowanej relacji ze starszym bratem, Rodrickiem. Rodrick to leniwy i niezdyscyplinowany licealista z włosami modelowanymi na irokeza, który spędza bardzo dużo czasu na próbach ze swoim zespołem rockowym Löded Diper. Choć uwielbia dręczyć Grega, koniec końców darzy swojego młodszego brata głębokim uczuciem.

Kolejna propozycja to "Skarb narodów: Na skraju historii" (od 14 grudnia). Życie Jess Valenzueli wywraca się do góry nogami, gdy enigmatyczny nieznajomy przekazuje jej wskazówkę dotyczącą wielowiekowego skarbu, który może być powiązany z jej dawno zmarłym ojcem. Jess ma talent do rozwiązywania zagadek, a jej umiejętności zostają wystawione na próbę, gdy ona i jej przyjaciele podążają za wskazówkami ukrytymi w amerykańskich artefaktach i zabytkach. Pojawia się pytanie, czy Jess jest w stanie przechytrzyć handlarza antykami na czarnym rynku w wyścigu o odnalezienie największego zaginionego skarbu w historii, a zarazem odkryć prawdę o przeszłości swojej rodziny?

"Naiwniak" (od 21 grudnia) to prześmiewcza, filmowa półgodzinna komedia osadzona w świecie klasy robotniczej południowo-centralnego Los Angeles. Bohaterem serialu jest Julio Lopez, 30-latek, który wciąż mieszka z rodzicami, ze swoją dziewczyną spotyka się od czasów liceum i znajdzie każdą wymówkę, byle tylko nie musieć zajmować się własnymi problemami. Julio pracuje w organizacji Hugs Not Thugs, zajmującej się resocjalizacją członków gangów, gdzie ściera się ze swoim starszym kuzynem Luisem, byłym gangsterem, który właśnie wyszedł z więzienia i zamieszkał z Julio i jego rodziną.

Na nowy 2023 roku Disney+ zapowiada kolejne premiery. Między innymi sagę kryminalną "Witamy w Chippendales", nowy serial "Rozterki Fleishmana" z Jessem Eisenbergiem i Claire Danes w rolach głównych, zupełnie nowy serial komediowy "Nadzwyczajna" od twórcy "Obsesji Eve", a także nowe sezony seriali "Mandalorian", "Loki"

Komentarze (1 - 4 z 4)

ale lipa. disnej warty nie więcej niż 10 pln na miesiąc. powyżej tej ceny to zdzierstwo.
 10  
Jak się wzięło na dwie osoby w promocji za 230 zł to wychodzi 10 zł na osobę miesięcznie
 0  
ja zapłaciłem 60 pln na rok w trakcie promocji wejściowej disneja do polski.
 1  
Dobrze, ze po miesiącu zrezygnowałem xD
 2