Łukasz Szewczyk02.12.2022 (1:01)brak komentarzy

"Black Adam" od grudnia w Playerze

• Biblioteka Playera powiększy się o kolejny przebój kinowy od Warner Bros. Discovery.
• "Black Adam" trafi do serwisu zaledwie kilka tygodni po swojej premierze kinowej.
Black Adam
Dwayne Johnson w roli głównej w filmie przygodowym New Line Cinema pod tytułem "Black Adam". To pierwszy w historii wielkoekranowy film fabularny, który opowiada historię tego tytułowego bohatera z mega popularnego uniwersum komiksowego DC. Obraz wyreżyserował Jaume Collet-Serra ("Wyprawa do dżungli").
Oprócz Johnsona w filmie występują Aldis Hodge ("Miasto na wzgórzu", "Pewnej nocy w Miami...") w roli Hawkmana, Noah Centineo ("Do wszystkich chłopców, których kochałam") w roli Atom Smashera, Sarah Shahi ("Sex/Life", "Godziny szczytu 3") w roli Adrianny, Marwan Kenzari ("Morderstwo w Orient Expresie", "Mumia") w roli Ishmaela, Quintessa Swindell ("Voyagers", "Trinkets") w roli Cyclone, Bodhi Sabongui ("A Million Little Things") w roli Amona i Pierce Brosnan (seria "Mamma Mia!" i filmy o Jamesie Bondzie) jako Dr Fate.

Collet-Serra wyreżyserował film na podstawie scenariusza i pomysłu Adama Sztykiela, Rory'ego Hainesa i Sohraba Noshirvaniego. W scenariuszu posłużono się postaciami stworzonymi przez DC. Postać Black Adama została stworzona przez Billa Parkera i C.C. Becka. Producentami filmu są Beau Flynn, Dwayne Johnson, Hiram Garcia i Dany Garcia, jak również Richard Brener, Walter Hamada, Dave Neustadter, Chris Pan, Eric McLeod, Geoff Johns i Scott Sheldon.

"Black Adam" w ofercie Player na życzenie już od 5 grudnia