Łukasz Szewczyk06.12.2022 (10:59)10 komentarzy

"Rozmowy Dzień Dobry TVN". Nowy cykl, w pierwszym odcinku Wellman rozmawia z Wałęsą

• "Rozmowy Dzień Dobry TVN" to nowy cykl, którego bohaterami są postacie ze świata polityki, kultury, nauki.
• Prowadzący spotykają się z wyjątkowymi gośćmi, którzy opowiadają o swoich poglądach, dokonaniach, spojrzeniu na rzeczywistość.
• Bohaterem pierwszego odcinka będzie Lech Wałęsa, z którym rozmawiała Dorota Wellman.
"Dzień Dobry TVN" to program, który zapewnia widzom dawkę pozytywnej energii już od samego rana.Obok rozrywki, gwiazd i ciekawostek ze świata show-biznesu program wypełniają rozmowy z ekspertami, reportaże, aktualne informacje z kraju i ze świata oraz wywiady z wyjątkowymi gośćmi. Bohaterami nowego cyklu "Rozmowy Dzień Dobry TVN" będą właśnie tacy goście - autorytety, nietuzinkowe i wielkie postacie świata kultury, sztuki, nauki, polityki. W szczerych rozmowach opowiedzą o swojej karierze, doświadczeniach, ale też życiu prywatnym. Otwartość na drugiego człowieka, wrażliwość, dociekliwość dziennikarska - to dzięki tym cechom prowadzących "Dzień Dobry TVN" będą to wyjątkowe spotkania, poszerzone wersje wywiadów, których fragmenty widzowie zobaczą wcześniej w porannym programie. 

- Ciekawość świata i drugiego człowieka to nieodłączne cechy zawodu dziennikarza. Jeśli stworzysz drugiej osobie przestrzeń do rozmowy, wymiany myśli, poglądów, nawet w przypadku dobrze znanych bohaterów, możesz odkryć nową historię czy nieoczekiwaną płaszczyznę porozumienia. W "Rozmowach Dzień Dobry TVN" zaproponujemy widzom spotkania z wybitnymi postaciami, które już zdążyły zapisać się w historii lub tę historię właśnie tworzą. Przygotowaliśmy program, który w całości opiera się na intymnej, szczerej rozmowie z zaproszonym gościem. Dla mnie te spotkania mają ogromną wartość: inspirują, pozwalają spojrzeć oczami rozmówcy na sprawy niezwykle ważne, ale też te zupełnie prozaiczne, bliskie każdemu z nas - mówi Dorota Wellman.
Już 10 grudnia zostanie wyemitowany pierwszy odcinek, którego bohaterem będzie Lech Wałęsa. W rozmowie z Dorotą Wellman opowie między innymi o karierze w polityce, rodzinie, dzieciach i zdrowiu. Dzięki połączeniu dziennikarskiej pasji do zadawania pytań i empatii oraz niezwykłej historii zaproszonego do rozmowy gościa będzie to wyjątkowy wywiad. 

Emisja pierwszego odcinka programu "Rozmowy Dzień Dobry TVN" w sobotę (10 grudnia 2022 roku) o godz. 11:25, po "Dzień Dobry TVN", na antenie TVN.

Komentarze (1 - 10 z 10)

Z Bolkiem bedzie rozmawiac,chyba o tym jak w totolotka,wygrac,Bolek to gosc nie mial kasy,to wypelnil kupon i juz trafil.
 5  
widać jedno że zamiast przyzwoitości jest tylko nie wiadomo co .klakierzy będą opluwać i szczuć nic poza tym .
 0  
No co?napisalem nieprawde?Zrodlo IPN,chyba nie negujecie towarzysze komsomolcy zrodla IPN-nu?a z totolotkiem bylo tak,jak kupil jakis sprzet do domu to zona pytala sie skad pieniadze,a Bolek mowil zawsze,ze wygral w totolotka,tak chyba mu doradzil oficer prowadzacy SB,kapitan Graczyk.A ta K....wa,donosila na kumpli z pracy i brala za to kase,teraz dziennikarze bratniej SB-ckiej stacji,zrodlo IPN,[''stacje TVN,zalozyli ageci SB'']robia z nim wywiady jako z bohaterem,oczywisci ich zdaniem,chore,ale coz sie spodziewadz,po resortowych dzieciach,dziwi mnie tylko ,ze wlascicel Discovery,toleruje towarzystwo postesbeckie,nawet jezeli stacja ma profil lewicowy,to powinni zinwestowac ,w dziennikarzy lewicowych,ale nie zwiazanych z postkomuna.
Mariusz Tymosiewicz 7.12.2022 (8:48:19)
 4  
Dzisiaj Bolek sie zalil,ze nie ma pieniedzy,zarabia 1,5 miliona rocznie na wykladach,ale ma duza rodzine i musi sie dzielic-oddac pieniadze,bo go szntazuja,a najgorsza pijawka jest zona,stwierdzil,ze juz nie wyrabia,moze niech zagra w totolotka,problem sie rozwiaze,a historia zatoczy kolo,i stanie sie farsa,jak mowil klasyk,niejaki K.Marx,ktorego Bolek darzy pewnym szczunkiem,co dal wyraz ostatnimi wypowiedziami,typu ,ze komunizm to dobry system,i takie tam gadki.
 1  
no popatrz a niejaki Tadek którego zwą rydzykiem też się żali że nie ma pieniędzy, a dostaje od rządu pis mln-y i kradnie babcine emerytury, to nie jakiś tam milion Bolka....
 4  
Gdzie jest Polski węgiel ? Dlaczego Jarek sprzedaje Polski węgiel tym niedobrym niemcom, a sprowadza jakieś gówno - błoto - środek gaśniczy z krajów trzeciego świata ???
 7  
Locha z Bolkiem
 8  
Jedno warte drugiego. No, ale jaka stacja, tacy goście.
 7  
Te pisie siki to nieźle mają zryte móżdżki:D :D :D
 4  
Kilka dni temu w wywiadzie Lechu rzekł, że jego żona to największa pijawa i że on musi utrzymywac cała wielka rodzine. (cytat dosłowny).
 2