Łukasz Szewczyk08.12.2022 (10:58)brak komentarzy

"Farma" powraca. Drugi sezon reality-show od stycznia w Polsacie

• Od stycznia 2023 roku nowy sezon reality-show "Farma" w Polsacie.
• W nowym sezonie programu, na farmę przyjedzie kilkanaście osób, pochodzących z różnych miast, dla których będzie to pierwsza przygoda z życiem na wsi.
• Tym razem jednak ochotnicy zamieszkają na nowym, znacznie większym i bardziej wymagającym terenie.
Prowadzące reality-show "Farma"
"Farma" to reality show, w którym uczestnicy porzucają swoje wygodne życie w mieście i muszą dostosować się do warunków, dalekich od tych, które znają. W tym sezonie tak jak poprzednio czeka ich opieka nad zwierzętami oraz rozmaite prace fizyczne. O jedzenie będą musieli zawalczyć i nauczyć się, jak je odpowiednio wydzielać, by go nie zabrakło.
W drugim sezonie "Farmy" uczestnicy znów będą między sobą rywalizować i wykonywać niecodzienne dla nich zadania, jednak nie zabraknie wielu nowości. - Oglądaliście pierwszy sezon Farmy? Jeśli tak, to o nim zapomnijcie... Sezon numer dwa zobowiązuje, dlatego w tej edycji macie: dwa razy więcej zwierząt, dwukrotnie większy teren, podwójne obowiązki i calutkie zero udogodnień - zapowiadają prowadzące program, Ilona Krawczyńska i Marcelina Zawadzka.

Co nowego czeka farmerów? Tym razem nie będą znać dnia ani godziny pojedynków, a odpaść może więcej niż jedna osoba. Dodatkowo Farmer Tygodnia, oprócz zarządzania farmą zyska nowe przywileje. Uczestnicy spędzą na wsi aż 8 niezapomnianych tygodni, czyli o dwa więcej niż ich poprzednicy z 1. Sezonu.

W tym sezonie nie zabraknie niespodziewanych zwrotów akcji. Będą przyjaźnie, intrygi, sojusze i wojny, a nawet szykuje się romans. Program wygra uczestnik, który zdobędzie tytuł Super Farmera i 100 tysięcy złotych.

Emisja premierowych odcinków drugiego sezonu programu "Farma" od poniedziałku do piątku o godzinie 20:00 (od 2 stycznia 2023 roku) w Polsacie.

Producentem wykonawczym jest Constantin Entertainment Polska.