Łukasz Szewczyk08.12.2022 (11:02)1 komentarz

Serialowa wersja "Kryptonim Polska" od grudnia w Canal+

• Komediowa satyra na absurdy polskiej rzeczywistości.
• "Kryptonim Polska", prosto z kina trafia do Canal+ w specjalnej 3-odcinkowej wersji.
Serial "Kryptonim Polska" w Canal+
Dwa wykluczające i zwalczające się nawzajem wizje Polski, odmienne pomysły na życie, a w tym wszystkim gorące uczucie, które rodzi się pomiędzy bohaterami z różnych środowisk. 

Gdyby nie kontuzja, Staszek (Maciej Musiałowski) byłby dziś gwiazdą Ekstraklasy. Gdyby nie złamane serce, Pola (Magdalena Maścianica) nadal mieszkałaby w Warszawie. Gdyby nie przypadek, prawdopodobnie nigdy by się nie spotkali. I nie doszłoby do wydarzeń, o których będzie mówił cały kraj. On to miejscowy zadymiarz i narodowiec z grupy Romana (Borys Szyc). Ona - aktywistka i uosobienie wszystkiego, z czym Staszek i jego radykalni kumple poprzysięgli walczyć. 

Czy ich miłość ma jakikolwiek szanse i sens? To, co zaczęła strzała amora, skończy się prawdziwą lawiną komicznych zajść, w których udział wezmą media, politycy, jeden dziarski ksiądz, (nie)przypadkowy obywatel Włoch i masa osób z totalnie różnych parafii.
W rolach głównych: Borys Szyc, Maciej Musiałowski, Magdalena Maścianica, Cezary Pazura, Antoni Królikowski, Piotr Cyrwus, Mateusz Król, Aleksandra Justa, Adam Cywka. 


Emisja premierowych odcinków serialu "Kryptonim Polska" w czwartki o godz. 21.00 (od 15 grudnia 2022 roku) na antenie Canal+ Premium. Serial dostępny będzie także w Canal+ Online.

Komentarze (1 - 1 z 1)

Pastisz, dno i wodorosty
 5