Łukasz Szewczyk08.12.2022 (12:51)brak komentarzy

Telewizja Puls z Polsat Media. "Szykujemy nowy serial i nowy reality show"

• Telewizja Puls, nadawca ogólnopolskich kanałów TV Puls i PULS 2, oraz Polsat Media podpisały umowę o kontynuacji współpracy w zakresie sprzedaży czasu reklamowego.
TV Puls i Puls 2
Od 1 stycznia 2023 roku Polsat Media nadal będzie wyłącznym reprezentantem handlowym Telewizji Puls w zakresie sprzedaży spotów reklamowych.
- W Telewizji Puls stawiamy na dalszy rozwój naszych kanałów TV Puls, PULS 2 oraz pasma Puls Kids, które jest liderem wśród widowni dziecięcej. Przed nami ambitne plany, a do ich realizacji potrzebujemy silnego, stabilnego Partnera - dlatego ponownie zdecydowaliśmy się na współpracę z Polsat Media - powiedział Dariusz Dąbski, Prezes Zarządu Telewizji Puls - Na wiosnę szykujemy nowy serial i nowy reality show, trwają prace nad serialem animowanym z Jeżykiem Puls Kids, w przyszłym roku chcemy zająć się również produkcją filmów fabularnych, oraz oczywiście kontynuujemy nasze hitowe produkcje jak "Lombard. Życie pod zastaw" i "Dzielnica strachu". Inwestujemy również w obecność naszej marki poza telewizją, tworząc świat Jeżyka: do sprzedaży trafiły już m.in. gry, książeczki i puzzle na licencji Puls Kids. W sklepach dostępne są także nowe gry planszowe na licencji serialu "Lombard. Życie pod zastaw". Mamy za sobą wyjątkowo trudny rok, co jest głównie związane ze źle przeprowadzonym procesem zmiany standardu nadawania. Rok 2023 stawia przed nami nowe wyzwania, ale jest też szansą na mocne odbicie, wierzymy więc, że pracując z silnym Partnerem sprzedażowym uda nam się zrealizować nasze ambitne plany - dodaje Dąbski.

Poprzednią umowę Telewizja Puls podpisała z Polsat Media w 2020 roku.