Łukasz Szewczyk08.12.2022 (12:57)3 komentarze

Więcej sportów zimowych w Eurosporcie

• Warner Bros. Discovery pozyskało prawa do pokazywania Pucharów Świata FIS organizowanych w Szwajcarii.
• Relacje na żywo i na żądanie z wydarzeń FIS Swiss Ski World Cup dostępne będą na 45 europejskich rynkach, w tym w Polsce.
• Prawa obejmują m.in. konkursy Pucharu Świata w skokach narciarskich w Engelbergu, które w Polsce transmitowane będą w TVN, Eurosporcie 1 i Playerze.
narciarstwo
Warner Bros. Discovery pozyskało od Infrontu prawa do pokazywania wydarzeń FIS Swiss Ski World Cup do końca sezonu 2025/26. Porozumienie obejmuje zawody Pucharu Świata w narciarstwie alpejskim, biegach narciarskich, skokach narciarskich, kombinacji norweskiej i narciarstwie dowolnym oraz snowboardzie. 

Transmisje dostępne będą w Eurosporcie 1, Eurosporcie 2 oraz - w całości - w Eurosporcie Extra w Playerze. Wybrane wydarzenia, takiej jak Puchar Świata w skokach narciarskich w Engelbergu i rywalizacji kobiet podczas Pucharu Świata w biegach narciarskich w Davos będą relacjonowane także w ogólnopolskich, bezpłatnych antenach - skoki narciarskie w TVN, biegi zaś w kanale Metro.
- Od kilku lat z wielką pasją, zaangażowaniem i konsekwencją budujemy pozycję naszej grupy na bardzo konkurencyjnym rynku praw sportowych. Pozyskanie praw do zimowych Pucharów Świata w Szwajcarii to kolejna inwestycja, wzmacniająca sportową ofertę TVN Warner Bros. Discovery. Bardzo się cieszę, że będziemy mogli zaprosić kibiców do wspólnego przeżywania sportowych emocji zarówno w kanałach Eurosportu i Eurosporcie Extra w Playerze, jak i w antenach otwartych - podkreśliła Dorota Żurkowska, Dyrektor Eurosportu w Polsce i Członek Zarządu TVN Warner Bros. Discovery.

W najbliższym czasie na kanałach i platformach TVN Warner Bros. Discovery widzowie będą mogli obejrzeć m.in. rywalizację w Pucharze Świata w narciarstwie alpejskim w Sankt Moritz, biegi narciarskie w Davos oraz konkursy skoków narciarskich w Engelbergu.

Komentarze (1 - 3 z 3)

gdzie macie biathlon byki???
 2  
Biathlon ma TVP . chociaż to
 0  
a ja oglądam tvn
 0