Łukasz Szewczyk08.12.2022 (13:06)brak komentarzy

Sentymentalny powrót do "Violetty". Specjalny program w Disney+

• Na platformie Disney+ fani Martiny "Tini" Stoessel, znanej na całym świecie z roli Violetty, mogą oglądać specjalnie przygotowany program z udziałem gwiazdy "TINI: Z miłości do muzyki".
• Wraz z serialowymi koleżankami i kolegami, ale także gośćmi specjalnymi gwiazdy zapewnią kameralne, wyjątkowe i niezapomniane muzyczne show
TINI: Z miłości do muzyki
Wszystkie sezony pochodzącego z Ameryki Łacińskiej serialu "Violetta", a także inne produkcje z udziałem Martiny "Tini" Stoessel (m.in. koncert i film) są dostępne w Disney+.
W tym roku mija 10 lat od premiery kultowego serialu "Violetta". Z tej okazji piosenkarka przygotowała dla swoich fanów specjalny program, aby móc świętować z nimi, ale także z obsadą produkcji, tę ważną datę. Na scenie razem z Tini widzowie zobaczą między innymi znanych z serialu Jorge'a Blanco, Candelarie Molfese czy Mercedes Lambre. Wspólnie zaśpiewają oni nowe wersje aż pięciu piosenek znanych z "Violetty".

Niedługo po premierze pierwszego odcinka serialu "Violetta" na kanale Disney Channel w maju 2012 roku stał się on jedną z najpopularniejszych produkcji w tamtym czasie. Serial był emitowany na kanale Disney Channel m.in. w Europie, USA, na Bliskim Wschodzie i w Afryce, docierając do prawie 140 krajów w 15 wersjach językowych. O ogromnej popularności "Violetty" w Polsce świadczy fakt, że bilety na jej koncert rozeszły się w ciągu godziny.

Specjalny program "TINI: Zmiłości do muzyki" można już oglądać w Disney+.