Łukasz Szewczyk09.12.2022 (14:17)12 komentarzy

Kosmiczny Sylwester Polsatu w Parku Śląskim w Chorzowie. Kto na scenie?

• Tegoroczny Sylwestrowa Moc Przebojów odbędzie się w scenografii przypominającej gigantyczny kosmiczny statek.
• Razem z Polsatem i gwiazdami widzowie wyruszą w niezapomnianą podróż w nowy 2023 rok.
Sylwestrowa Moc Przebojów
Telewizja Polsat po raz siódmy zorganizuje swoją sylwestrową zabawę na Śląsku. Tym razem nie na stadionie. Koncert nadawany będzie prosto z Pól Marsowych w Parku Śląskim w Chorzowie. Organizatorzy spodziewają się nawet 40 tys. widzów na miejscu, a przed telewizorami może zasiąść ponad 4 miliony osób!

"Sylwestrowa Moc Przebojów to radosne wejście w Nowy Rok i huczne pożegnanie starego. W tym roku koncert zwieńczy obchody 30-lecia telewizji Polsat. Jak zapowiada nadawca, zaśpiewają największe gwiazdy piosenki. Zobaczymy i usłyszymy między innymi Beatę Kozidrak i Bajm, Dodę, Anię Dąbrowską, która karierę zaczynała przed laty w naszym "Idolu", gwiazdę młodego pokolenia Bryską, zjawiskową Cleo i króla social mediów Dawida Kwiatkowskiego. Na scenie pojawi się jeden z najoryginalniejszych polskich artystów, niesamowity Ralph Kaminski, a także Feel, Grzegorz Hyży, Big Cyc i Lady Pank. Pojawi się również Igor Herbut i zespół Enej, którzy są wierni Polsatowi od czasu swojego zwycięstwa w kultowym "Must Be The Music. Tylko muzyka".
- To nie wszystkie atrakcje, jakie czekają Widzów. Już dziś zapraszamy ich do wzięcia udziału w wyjątkowym konkursie karaoke, w którym będą mieli okazję zaśpiewać największe hity koncertu, a oceniać je będą oryginalni wykonawcy tych utworów. Najlepsze wykonanie wyemitujemy w trakcie wieczoru, a wszystkie będzie można obejrzeć w naszych social mediach. Stawiamy na to, by być zawsze na łączach z Widzami, blisko naszej publiczności - mówi Nina Terentiew, dyrektor programowa Polsatu.

Transmisja koncertu "Sylwestrowa Moc Przebojów" w sobotę (31 grudnia 2022 roku) do godz. 20.00 w Polsacie, Polsacie 2, Polsat News i Polsat Go.

Komentarze (1 - 10 z 12)

Phi. Co roku ten sam cyrk dla snobów i starych panien jaki i zapewne będzie w tvpis . Dziękuję
 9  
jak nie będzie bajer fula, tego co spija miód z ust długopisa to nie oglądam ;/
 8  
widać że zaczyna pojawiać się kicha i tandeta .PO CO TO robią komu to jest potrzebne .obecnie toczy się wojna na UKRAINIE ludzie giną a tu cyrk to jest nie takt .
 1  
Kozidrak najebana będzie spiewac?
 17  
Green Beam Design, Wizja Multimedia i GMB Pro Sound z finału Top Model 11 będzie na Sylwester Polsatu w Park Śląski
 6  
Edward już rządzi programowo w Polsacie czy dopiero od 1 stycznia ? ten garnitur gwiazd to jego dzieło ? :)
 6  
Treść komentarza może zawierać obraźliwe słowa - kliknij by wyświetlić.
wypierdalaj tam do siebie
 5  
ty jestes idiota wyp. do siebie na UA
 6  
kosmiczny to by był gdyby pojawił sie np. Podsiadło,Sanah,kwiat jabłoni Taco i kilka innych a tak co roku to samo i pewnie pół playbek albo cały
 2