Łukasz Szewczyk15.12.2022 (10:27)5 komentarzy

Sylwester Marzeń z TVP2. Górniak i Steczkowska z synami, Zenek Martyniuk i gwiazdy disco

• Telewizja Polska ogłasza szczegóły tegorocznego "Sylwestra marzeń z Dwójką" w Zakopanem
• Na scenie m.in. Edyta Górniak i Justyna Steczkowska z synami, MaRina, Sara James, Viki Gabor, Golec uOrkiestra, Zenon Martyniuk z zespołem, Daria, Komodo, Sławomir i Kajra, Thomas Anders, ukraińska supergwiazda Dzidzio oraz giganci disco
Sylwester Marzeń
Telewizja Polska na sylwestra zapowiada muzyczny spektakl, który przeniesie widzów w świat największych gwiazd i przebojów disco, kryształowych kul, DJ-ów, remiksów i rozgrzanych do czerwoności parkietów. Akcja widowiska rozegra się wokół ruchomej DJ-ki. Wszystko to z wykorzystaniem technologii nowej generacji projektorów, mobilnych ekranów, multimediów i feerii świateł. Mając na uwadze aspekt ekologiczny i ekonomiczny, przy budowie scenografii zostaną wykorzystane elementy z ubiegłorocznego show sylwestrowego.
Najważniejsze role w tym spektaklu odegrają gwiazdy i DJ-e, którzy w świecie disco są głównymi aktorami. Nie zabraknie niecodziennych spotkań i duetów. Edycie Górniak w roli DJ-a na scenie towarzyszyć będzie syn Allan "Enso" Krupa. Z synem Leonem Myszkowskim i jego DJ-ską formacją "Mike& Laurent" wystąpi Justyna Steczkowska. Popis umiejętności zaprezentuje formacja Komodo. A młode polskie wokalistki: Sara James, Viki Gabor oraz Daria spotkają się na zakopiańskiej scenie z pewną międzynarodową gwiazdą.W sylwestrowy wieczór wystąpią też: MaRina, Sławomir i Kajra, Maja Hyży, Kasia Moś, Grupa KOMBI Łosowski, Kuba Szmajkowski, Jan Majewski, zespół Felivers czy karawana Don Vasyla.

O podhalański klimat z góralskim przytupem zadbają: Golec uOrkiestra, Staszek Karpiel-Bułecka oraz kapela Ciupagi. Wydarzeniem będzie występ ukraińskiej supergwiazdy zespołu Dzidzio. Fanów lat 80. w muzyce ucieszy z kolei obecność Thomasa Andersa, współtwórcy legendarnego duetu Modern Talking.

Na Równi Krupowej stawią się: Piękni i Młodzi, Playboys, Weekend, Defis, Classic, Boys, MiłyPan, Voyager, Blanka i niekwestionowany król gatunku - Zenon Martyniuk z zespołem, którego "Oczy zielone" osiągnęły na You Tube ponad 200 milionów wyświetleń.

O oprawę choreograficzną zadbają tancerze Agustina Egurroli, a jednym z motywów przewodnich widowiska będą taneczne trendy z TikToka.

Sylwestrowy koncert poprowadzą: Ida Nowakowska, Małgorzata Tomaszewska, Iza Krzan, Tomasz Kammel, Aleksander Sikora oraz Norbi.

Transmisja "Sylwestra Marzeń" w sobotę (31 grudnia 2022 roku) od godziny 20.00 na antenie TVP2.

Komentarze (1 - 5 z 5)

Piśki w siódmym niebie:D ;D :D
 12  
Będe oglądał, a moja ochrona przez okno, rozsunę im zasłonki i firanki.
 7  
A Kurski z rodziną będzie ?
 8  
No już wiaomo na co m.in. potrzeba dodatkowych 700 baniek. Krew mnie zalewa, że tyle kasy jest marnowane . Chociaż tłuszczy to pasuje , do tego zgrzewka piwa i łeb się kiwa.
 3  
ten sylwester to mydlenie oczu ciemnemu ludowi. ciemny pisowski lud nie wie ze rzadzacy kolaboranci wyprzedaja majatek narodowy obcym krajom - Lotos-nasze dobro narodowe moze wpasc w lapy putina bo nasz rzad stracil wekszosc udzalow.
 9