Łukasz Szewczyk17.12.2022 (9:53)brak komentarzy

"Żyć lepiej. Psychologia codziennie". Nowy serwis Wyborczej i "Wysokich Obcasów"

• Jak budować zdrowe relacje? Jak znaleźć balans między pracą i odpoczynkiem? Jak wychowywać dzieci i radzić sobie z codziennością? Słowem: jak lepiej żyć?
• Wystartował nowy serwis "Żyć lepiej. Psychologia codziennie" przygotowany przez redakcje "Wyborczej" i "Wysokich Obcasów".
"Żyć lepiej. Psychologia codziennie". Nowy serwis Wyborczej i "Wysokich Obcasów"
- Zdrowie psychiczne, związki, praca, rodzicielstwo, samorozwój. W serwisie "Żyć lepiej. Psychologia codziennie" opisujemy, jak dbać o siebie w czasach, które nas nie rozpieszczają - wyjaśnia Agnieszka Mularczyk-Markowska, redaktorka prowadząca nowy serwis. - Połączyliśmy siły redakcyjne "Wyborczej" i "Wysokich Obcasów", stąd duży wybór tekstów psychologicznych: od rozmów z ekspertami, przez felietony i reportaże, po poradniki.
Nowy serwis wysokieobcasy.pl/zyclepiej, uruchomiony z hasłem przewodnim "Żyć lepiej. Psychologia codziennie", prezentuje teksty różnych redakcji z portfolio "Wyborczej" - m.in. "Wysokich Obcasów", działów Tylko Zdrowie i Nauka, "Dużego Formatu" czy redakcji lokalnych.

W chwili startu w serwisie można przeczytać m.in.: rozmowę Iwony Dominik z prof. Rochem Sulimą, kulturoznawcą, antropologiem i historykiem kultury o poczuciu społecznej samotności w czasie świąt; tekst, w którym Kasper Kalinowski wyjaśnia, od czego zależy średnia długość życia mężczyzn oraz wywiad Magdaleny Karst-Adamczyk z Karoliną Kosecką o życiu w cieniu choroby rodzeństwa.

Z treści serwisu będą mogły w pełni korzystać osoby subskrybujące Wyborcza.pl.