Łukasz Szewczyk24.12.2022 (10:13)3 komentarze

"The Chosen" w TVP1

• Telewizyjna Jedynka pokaże pierwszy sezon, zrealizowanego z rozmachem, serialu o życiu Jezusa.
• "The Chosen" pokazuje ewangelię oczami ludzi, którzy zetknęli się z nim osobiście.
"The Chosen"
Jezus rozpoczyna swoją misję, dokonując wielu cudów. Ludzie, którzy go spotykają, jeszcze nie wiedzą, że są świadkami wydarzeń zapoczątkowujących nową erę w historii i zmieniających świat na zawsze. Charyzmatyczny rybak walczący z długiem, piękna kobieta zmagająca się z demonami i utalentowany księgowy wykluczony ze społeczeństwa - oni jako pierwsi spotykają Jezusa, który poprzez dokonywane cuda zaczyna wpływać na los ludzkości.
"The Chosen" to opowieść o najbardziej wpływowej osobie świata. Skupia się na relacjach Chrystusa z ludźmi z różnych warstw społecznych. Twórcy pokazują znane opowieści, ale z innej niż dotychczas perspektywy. Pierwszy sezon opowiada historie powołań pierwszych naśladowców. Przedstawia kulturowy kontekst postaci, ukazując jednocześnie poświęcenie, na jakie muszą się zdobyć, by podążać za Jezusem.

Serial Dallasa Jenkinsa jest największym projektem medialnym wszech czasów finansowanym przez społeczność. Z liczbą 442 000 000 wyświetleń konsekwentnie utrzymuje się w rankingu 50 najlepszych aplikacji w kategorii "rozrywka" iOS i Android. Do tej pory przetłumaczono go na 62 języki.

Emisja od 27 grudnia, codziennie o godz. 8:35 na antenie TVP1

Komentarze (1 - 3 z 3)

Wow... Serial jest fenomenem jeśli chodzi o okoliczności powstania. Czasem TVP umie w inne prawa, oprócz tych sportowych.
 5  
Ranna godzina. Na pewno nagram.
 6  
hmm 8:35 dla kogo to? emerytów i bezrobotnych? hmm target tvpis?
 4