Łukasz Szewczyk31.12.2022 (13:53)brak komentarzy

Dłuższa czwarta edycja "The Voice Senior" w TVP2

• Na antenę TVP2 powraca "The Voice Senior"
• Czwarta edycja programu została wzbogacona o dodatkowy odcinek - Nokaut.
• W gronie Trenerów widzowie zobaczą: Marylę Rodowicz, Alicję Węgorzewską, Piotra Cugowskiego i Tomasza Szczepanika.
Trenerzy "The Voice Senior 4"
Ponad czterdziestu uczestników wyłonionych podczas castingów online już niebawem wkroczy na muzyczną scenę najnowszej edycji "The Voice Senior". Podczas pierwszego etapu - Przesłuchań w Ciemno, uczestnicy swoimi występami będą chcieli zyskać sympatię publiczności, widzów i trenerów i przejść do drugiego, nowego etapu programu - Nokautu. Zmierzy się w nim sześcioro uczestników z drużyny każdego trenera. Po jego zakończeniu widzowie poznają czworo półfinalistów z teamów Maryli Rodowicz, Alicji Węgorzewskiej, Tomasza Szczepanika i Piotra Cugowskiego. W półfinale każdy trener wybierze dwoje uczestników ze swojej drużyny, którzy dostaną szansę zaśpiewania w wielkim finale "The Voice Senior". O tym, kto zwycięży i otrzyma tytuł Najlepszego Głosu 4. edycji "The Voice Senior" oraz 50 tysięcy złotych zdecydują widzowie w głosowaniu SMS.
Historie uczestników najnowszej odsłony programu przybliżą widzom prowadzący: debiutująca w "The Voice Senior" Małgorzata Tomaszewska oraz Rafał Brzozowski.

Poprzednie edycje muzycznego talent show z udziałem seniorów wygrali: Siostry Szydłowskie, Barbara Parzeczewska oraz Krzysztof Prusik, spełniając tym samym marzenia o dzieleniu się swoim muzycznym talentem z publicznością.

Czwarta edycja "The Voice Senior" w soboty o godzinie 20:00 (od 7 stycznia 2023 roku) w TVP2.