Łukasz Szewczyk12.01.2023 (11:19)3 komentarze

Serial "Niewidzialna wojna" w Canal+ Premium i Canal+ Online

• Serial "Niewidzialna wojna" dołącza do biblioteki produkcji Patryka Vegi dostępnych w serwisie CANAL+ online
"Niewidzialna wojna" w Canal+ Online
O Patryku Vedze piszę się dużo i różnie. Jedni go kochają, inni krytykują, ale nikogo nie pozostawia obojętnym. Vega sprzedał 40 milionów biletów, jego filmy przyciągały do kin milionową widownię, konsekwentnie podbijając stawkę Box Office.
W końcu reżyser postanowił wyciągnąć asa z rękawa i zdecydował się na nakręcenie filmu będącego autobiografią. "Niewidzialna wojna" od 15 stycznia jako sześcioodcinkowy serial na podstawie najnowszej produkcji Vega Investments będzie w całości dostępny w serwisie Canal+ Online.


W tytułową rolę wcielił się Rafał Zawierucha, który codziennie na planie przechodził spektakularną metamorfozę, by upodobnić się do reżysera. Towarzyszy mu Anna Mucha w roli matki samotnie wychowującej syna. Trzeba przyznać, że ta relacja jest przedstawiona w filmie z dużą uwagą i ładunkiem emocjonalnym. Widać, jak ważną rolę w życiu reżysera odgrywała wspierająca go mama.

Jak wyglądała droga do sławy Patryka Krzemienieckiego? Chłopak od zawsze marzył o tym, żeby "robić" filmy. Kino, do którego miłość zaszczepił w nim dziadek, było jego powołaniem. Jak dotarł na szczyt? Czym zajmował się, zanim chwycił za kamerę i zaczął zaskakiwać widownię swoimi odważnymi produkcjami? W końcu - jaką rolę w życiu kontrowersyjnego reżysera odgrywa wiara i co wywołało u niego potrzebę nawrócenia?

Wszystkie odcinki serialu "Niewidzialna wojna" od 15 stycznia dostępne w serwisie Canal+ Online. Premiery dwóch odcinków w kolejne trzy niedziele, o godz. 22:15 na Canal+ Premium.

Komentarze (1 - 3 z 3)

szmira nie polecam
 6  
Nietuzinkowa postać polskiej kinematografii. Cieszę się, że porzucił polski przemysł filmowy i zaczyna karierę międzynarodową. Będę jeszcze szczęśliwy, jeśli jego nie filmy nie będą miały polskiego dystrybutora.
 4  
poziom produkcji taki sam jak dzisiejszy poziom canal plus. niby premium,
 4