Łukasz Szewczyk14.01.2023 (11:01)3 komentarze

Nowy serial "Domek na szczęście" w Polsat Box Go (wideo)

• Na platformie Polsat Box Go będzie można oglądać nową komediową produkcję - "Domek na szczęście".
• W serialu widzowie zobaczą m.in. Barbarę Kurdej-Szatan, Rafała Zawieruchę, Magdalenę Stużyńską-Brauer, Roberta Wabicha, Mariusza Drężka czy Olgę Bończyk.
• Za reżyserię i adaptację scenariusza odpowiada Piotr Wereśniak.
Nowy serial "Domek na szczęście" w Polsat Box Go (wideo)
- To serial, który pokazuje teoretycznie abstrakcyjne sytuacje, które w gruncie rzeczy mogą okazać się jednak absurdalnie rzeczywiste. Myślę, że każdy z nas doświadczył niektórych z nich i dzięki serialowi będzie mógł je zobaczyć z innej perspektywy. (...) W tej produkcji oprócz komedii będzie też pokazana esencja piękna życia - mówi Rafał Zawierucha. - Myślę, że każdy tu odnajdzie trochę siebie. Będzie mógł się z nami pośmiać, przeżyć piękne chwile na wsi, wśród natury i zwierząt. Po prostu dobrze spędzić czas - dodaje Barbara Kurdej-Szatan.

Serial "Domek na szczęście" to zabawna i pełna przewrotnych sytuacji opowieść o młodym małżeństwie - Bartku (Rafał Zawierucha), ustatkowanym pracowniku banku, i jego żonie Mariannie (Barbara Kurdej-Szatan), influencerce kochającej wielkomiejski styl życia oraz ich psie Mumu. Po niespodziewanym zwolnieniu z pracy Bartek postanawia założyć farmę strusi. Przekonuje żonę do przeprowadzki do małej wsi, aby spełnić ich marzenie o szczęśliwym, spokojnym domu za miastem. W poznawaniu nowego, urokliwego środowiska wspierają ich życzliwi, aczkolwiek ciekawscy i wścibscy sąsiedzi Witek (Robert Wabich) oraz Kaśka (Magdalena Stużyńska-Brauer). Podczas zderzenia dwóch różnych światów - głośnej i kapryśnej stolicy oraz skromnej, ale niezwykle barwnej wioski dojdzie do wielu zabawnych sytuacji. Widzowie będą mogli przeżyć razem z bohaterami liczne przygody oraz doświadczyć nieoczekiwanych zwrotów akcji.

Produkcja powstała na licencji ukraińskiej. Za reżyserię i adaptację scenariusza odpowiada Piotr Wereśniak ("M jak miłość", "Zróbmy sobie wnuka", "Och, Karol 2", "Między oczy"). W rolach głównych wystąpili m.in.: Barbara Kurdej-Szatan ("Miłość na pierwszą stronę", "W rytmie serca", "Narzeczony na niby", "Pech to nie grzech"), Rafał Zawierucha ("Gierek", "Miłość na pierwszą stronę", "Behawiorysta", "Najmro. Kocha, kradnie, szanuje"), Magdalena Stużyńska-Brauer ("Wygrać marzenia", "Rodzinka.pl", "Przyjaciółki", "Hotel 52"), Robert Wabich ("Detektyw Bruno", "Najmro. Kocha, kradnie, szanuje", "W lesie dziś nie zaśnie nikt 2", "Serce nie sługa"), Olga Bończyk ("Czyściec", "Kler", "Na dobre i na złe"), Magdalena Smalara ("Marzec '68", "Wojenne dziewczyny", "Osiecka", "Backdoor - Wyjście awaryjne"), Anna Szymańczyk ("O mnie się nie martw", "Bo we mnie jest seks", "Backdoor - Wyjście awaryjne", "Wesele"). Tytuł powstał na zlecenie Telewizji Polsat, a jego producentem jest Polot Media. Sezon liczy 20 odcinków.Użytkownicy Polsat Box GO już mogą oglądać dwa pierwsze odcinki serialu "Domek na szczęście". Nowe odcinki, także po dwa, będą pojawiały się w pakiecie Polsat Box Go Premium w piątki.

Komentarze (1 - 3 z 3)

Słabiutki serial dla kur domowych.
 2  
Barbara Kurdej-Szatan.?
Żarty?
 1  
Basia - fajna aktoreczka.
 1