Łukasz Szewczyk14.01.2023 (11:56)20

Rynek przeciwko Lex Pilot. PIKE: Najbardziej stracą abonenci płatnej TV

• "Lex Pilot" doprowadzi do wyższych opłat za telewizję, przyczyni się do pogorszenia jakości kanałów i ograniczy bogactwo wyboru.
• Rząd przejmie też kontrolę nad pilotami Polaków i wybierze kanały obowiązkowe oraz ustali ich kolejność.
• Zmiany dotkną nawet 10 mln gospodarstw domowych.

Przejdź do artykułu

Komentarze (11 - 20 z 20)

***** ***
 4  
Je*** Ukrainę i ich flagę na tym pseudo portalu.
 10  
@ adfam
popierasz zbrodnie putina?
 6  
A co straca abonenci? Bedzie porządek z kanałami. Teraz bedac w motelu hotelu pensjonacie itp. naciskasz 3 masz trójkę regionalna, naciskasz 1 masz Tvp1. Nikt nie zabroni innych kanałów oglądać. Te kanały przecież będą. Obecnie jest tak, ze te kanały sa na nie wiadomo jakiej pozycji wśród setek innych. Kazdy operator na innej pozycji ma te kanały. Jesli inny kanał będziesz chciał oglądać to naciskasz inny kanał. Opozycja znowu okłamuje ludzi.
 7  
"To tam szukają najważniejszych informacji dotyczących ich regionu - mówi Jerzy Straszewski, Prezes Polskiej Izby Komunikacji Elektronicznej (PIKE)." CIEKAWE Z KIM TEN PAN NA ROZUM SIE ZAMIENIL? Ja wiem a wy! ????????????
 4  
TO NIEPRAWDA ŻE WIDZOWIE STRACĄ!
Piszecie nieprawdę i analiza waszej interpretacji w tym mnie utrwala.
Bo:
1- póki co na pierwszych pozycjach są kanały typ publicznej - i jakbyście tego nie analizowali,to TVP zawsze będzie podlegać rządzącym!!! Dziś PiS jutro KO a pojutrze innej bandzie. Czyli - mowa że TVP=PiS to tak! Ale dziś, bo za chwilę będzie to TVP=inna opcja. A może: TVP= polski widz?
2- będzie kolejnych 30 kanałów! Czyli sporo! Prawda?
3- każdy! Powtarzam każdy dzisiaj ma tv z pilotem ,naprawdę! coś takiego wymyślono! Dacie wiarę? :) Mało tego, ! ( A to już jest szczyt wynalazku) każdy może za pomocą pilota wybrać dowolny kanał! Więcej!!! Zmienić ustawienia własnej listy kanałów! Niesamowite!Prawda!?
Przepraszam za sarkazm: ale czy macie nas ludzi za debili?
Normalne że teraz pisiory u władzy robią szacher macher, ale następne partie to samo zrobią.
A my, ludzie prości używając rozumu i pilota mamy wybór!
Dajcie nam "prawo użycia rozumu".
 0  
Niech to diabli nie będę już mogła mieć tv Trwam na pierwszym miejscu.
 2  
TO NIEPRAWDA ŻE WIDZOWIE STRACĄ!
3- każdy! Powtarzam każdy dzisiaj ma tv z pilotem ,naprawdę! coś takiego wymyślono! Dacie wiarę? :) Mało tego, ! ( A to już jest szczyt wynalazku) każdy może za pomocą pilota wybrać dowolny kanał! Więcej!!! Zmienić ustawienia własnej listy kanałów! Niesamowite!Prawda!?
.
To po co zatem ta ustawa, skoro każdy ma pilota i każdy może kanały TVP odszukać we własnym zakresie? :)
Nie czujesz absurdu swojej wypowiedzi?
 6  
Korzyści dla odbiorcy - opeatorzy przestaną blokować listy kanałów na dekoderach i wrzucać śmieci na początku typu reklama vod/pvr. Słabe kanały z mnóstwem reklam z nieustającymi powtórkami przestaną istnieć. Abonent nie zechce płacić dodatkowo za kolejne 100 kanałów zapchajdziura typu teledyski disco-polo na okrągło i soap-docu-opera. Będzie można kupić same kanały sportowe i filmowe lub tylko samo TVN24, jak ktoś lubi "całą prawdę całą dobę".
 3  
Wreszcie platformy satelitarne i spółki telewizji kablowej zrobią tak ,e będzie można samemu wybierać co ma być na której pozycji. Bo coś o tym nie piszą że teraz tak niemożna bo są z góry narzucone numery kanałów. A nie o to chodzi aby specjalnie brać moduły dostępu bo tylko u nich można programować kanały. Większość się tu wypowiada nie widząc że sami mają już to narzucone.
 1