Łukasz Szewczyk16.01.2023 (10:12)2 komentarze

Teleturniej "Kto to wie?" wiosną w TVN. prowadzi Dorota Wellman

• Wiosną 2023 roku Dorota Wellman zaprosi widzów do nowej gry telewizyjnej i wspólnej zabawy bez wychodzenia z domu
• W "Kto to wie?" prowadząca połączy się wirtualnie z uczestnikami i sprawdzi ich intuicję, bazując na sondażach.
Teleturniej "Kto to wie?" wiosną w TVN. prowadzi Dorota Wellman
W każdym z odcinków poznamy czterech uczestników, z którymi Dorota Wellman połączy się wirtualnie ze studia. Zmierzą się oni w czterech rundach, obstawiając odpowiedzi na pytania, jakich udzielili ankietowani. Po każdej części żegnamy jednego zawodnika, zaś w finale najlepszy z nich ma szanse na wygranie nawet 20 tysięcy złotych. 

- To ogromna satysfakcja, że oprócz prowadzenia "Kto to wie?", mogę też współtworzyć program. Zupełnie nowa formuła show pozwala mi na bliski kontakt z widzami. Dzięki temu, że zawodnicy odpowiadają na pytania ze swojej kanapy, nie czują presji kamer. Trudno dostrzec, że jest to dla nich debiut telewizyjny. Pasmo, w którym będzie emitowana nasza gra to czas, kiedy widzowie chcą odpocząć po pracy, rozerwać się - i to właśnie im zapewnimy - mówi Dorota Wellman.
"Kto to wie?" to zabawa z widzami i dla widzów. Z nowoczensego studia telewizyjnego spotkamy się z uczestnikami w domach na ich kanapach, zapraszając do wspólnej gry. Tu nie potrzeba eksperckiej wiedzy, aby wygrać. Wystarczy odganąć, jak myśli nasze społeczeństwo.

Program zadebiutuje w ramówce TVN już wiosną. Audycja powstaje na licencji "Let's Ask America". Za jego dystrubucję odpowiada Warner Bros. Domestic Television Distribution. Polska wersja produkowana jest w krakowskim Studio TVN Warner Bros. Discovery przy użyciu technologii XR, wykorzystującej oprogramowanie unreal.

Komentarze (1 - 2 z 2)

TVN zawsze była i jest proPolska i proEuropejska dla ludzi myślących o przyszłości. A tvpis to proKremlowskie gówno wciskane ciemnemu ludowi na misce ryżu.
Perfekcyjny angielski dudy 22.01.2023 (22:25:36)
 1  
Jak to napisano na pewnym portalu: tvn ma coraz większą ramówkę. Hehehe.
 0