Łukasz Szewczyk20.01.2023 (18:46)brak komentarzy

Wiosną trzeci sezon reality-show "Azja Express" w TVN. Kto w ekipie?

• Wiosną 2023 roku telewizja TVN będzie kontynuowała popularny reality show "Azja Express".
• Tym razem trasa wyścigu będzie przebiegała przez Turcję, Gruzję i Uzbekistan.
Uczestnicy reality-show "Azja Express 3"
Telewizja TVN odsłania kolejne elementy wiosennej ramówki. Na antenę z trzecim sezonem wraca "Azja Express". Widzowie będą śledzić zmagania ośmiu par na wymagającej trasie. Która drużyna zwycięży i dotrze na metę jako pierwsza?

Uczestnikami trzeciej edycji będą: Czesław i Dorota Mozil, znani z programu "Gogglebox" Kasia i Andrzej Gąsienicowie, Krystian Pesta i Oliwia Pesta, Reni Jusis i Remigiusz Dorawa, Adam Zdrójkowski z Dariuszem Zdrójkowskim, Paulina Krupińska i Izabela Połeć, Wojciech Łozowski z Bartoszem Kochankiem, Angelika i Łukasz Trochonowicz 

- Tym razem zabieramy widzów w orientalną podróż przez Turcję, Gruzję i Uzbekistan - od Stambułu, gdzie Europa spotyka się z Azją, przez malownicze plaże Morza Egejskiego, bezdroża Kaukazu, ubogie postsowieckie miasteczka, pustynię uzbecką, aż po Taszkient. Znane turystom miejsca, pokażemy z zupełnej nowej, często nieodkrytej, strony! Uczestnicy przebyli autostopem ponad 4000 kilometrów i po raz pierwszy w historii programu, musieli mierzyć się z ogromnymi zmianami temperatur. Wyścig trwał i wtedy gdy termometr wskazywał 35 stopni, i wtedy kiedy na zewnątrz było poniżej zera. Zdarzało się, że rywalizację zaczynali o świcie, ubrani w puchowe kurtki, a kończyli w lekkich t-shirtach.To już piata odsłona formatu. Wszyscy uczestnicy oglądali poprzednie edycje. Przyjechali do Stambułu przygotowani, pełni optymizmu oraz gotowi na przygodę życia. I... byli totalnie zaskoczeni! Zmęczenie oraz konieczność wyjścia ze strefy komfortu wywołało skrajne emocje. I to właśnie te emocje będą esencją naszego programu - mówi Marta Więch, producentka programu.
Trzeci sezon "Azja Express" wiosną 2023 roku na antenie TVN oraz na platformie Player.pl.