Łukasz Szewczyk20.01.2023 (18:47)1 komentarz

Rok filmowych premier w Netflixie. Jaka oferta na 2023 rok? (wideo)

• Netflix zdradza swoje filmowe plany na rok 2023
Filmy Netflixa na 2023 rok
Platforma Netflix zdradziła swoje filmowe planu na 2023 rok. Na widzów czekają nowe filmy znanych twórców z gwiazdami kina. Fani kina mogą liczyć na spotkanie z ulubionymi bohaterami w nowych sequelach, takich jak "Zabójcze wesele" z Adamem Sandlerem i Jennifer Aniston, którzy wracają w roli pełnoetatowych detektywów, oraz "Tyler Rake 2" z Chrisem Hemsworthem, który zapewni jeszcze większą dawkę adrenaliny. Widzowie będą mieli również okazję odkryć nowy, epicki świat stworzonego przez Zacka Snydera filmu science fiction pod tytułem "Rebel Moon".
Wśród zapowiedzi znalazł się także thriller Sama Esmaila "Leave the World Behind" z Julią Roberts i Mahershalą Alim, powrót Idrisa Elby filmie będącym kontynuacją serialu "Luther" oraz dramat Davida Yatesa "The Pain Hustlers". Wśród premier także nostalgiczne, chwytające za serce komedie romantyczne: "U ciebie czy u mnie?" z Reese Witherspoon i Ashtonem Kutcherem oraz "A Family Affair" z Nicole Kidman, Zakiem Efronem i Joeyem Kingiem.

Z kolei Jennifer Lopez wcieli się w rolę zabójczyni w filmie "The Mother". Przekonamy się, czy Kevinowi Hartowi uda się przeprowadzić międzynarodowy skok w filmie F. Gary'ego Graya "Lift", zobaczymy także film akcji "Heart of Stone z Gal Gadot oraz Johna Boyegi i Jamiego Foxxa w pulpowym filmie sensacyjnym "Sklonowali Tyrone'a". Zobaczymy Millie Bobby Brown, Angelą Bassett i Robin Wright w filmie "Damsel" oraz pośmiejemy się z Adamem Sandlerem, który wcieli się w klasowego zwierzaka w filmie animowanym "Leo".


Komentarze (1 - 1 z 1)

Wiecej polskichm niemieckich i czeskich oraz francuskich filmow psychologicznych, komediowych i dramatow - takze o tematyce LGBTfilmow
Arkadiusz Pieńkowski 28.01.2023 (17:21:14)
 0