Łukasz Szewczyk20.01.2023 (18:48)brak komentarzy

Gala Tygodnika Piłka Nożna w Polsacie Sport i Super Polsacie

• W sobotę (21 stycznia 2023 roku) swoje święto będą mieli piłkarscy bohaterowie minionego roku.
• Tego dnia odbędzie się uroczysta Gala Tygodnika "Piłka Nożna", a transmisję z tego wydarzenia przeprowadzą Polsat Sport i Super Polsat.
Mokry stadion w reklamie
Laureatów nagród corocznych Gal Tygodnika "Piłka Nożna" wybierają piłkarscy eksperci piszący dla tego prestiżowego periodyku. Fakt, że o wyróżnieniach decydują obiektywni dziennikarze, a nie kierujący się sympatiami kibice, dodaje statuetkom estymy.
Wybory w poszczególnych kategoriach za rok 2022 nie są proste. O miano Piłkarza Roku rywalizują, wielokrotny laureat tej nagrody - Robert Lewandowski, stróż polskiej bramki na mundialu w Katarze - Wojciech Szczęsny oraz Piotr Zieliński, dzięki któremu SSC Napoli jest faworytem do mistrzostwa Włoch i świetnie prezentuje się w Lidze Mistrzów UEFA. A to tylko jedna z kategorii, bo w sobotni wieczór rozdane zostaną także statuetki Piłkarki, Pierwszoligowca, Ligowca, Obcokrajowca, Osobowości, Drużyny, Odkrycia oraz Trenera Roku.

W Polsacie Sport transmisja Gali Tygodnika "Piłka Nożna" wystartuje o godzinie 19:50, a Super Polsacie punktualnie o 20:00. Galę poprowadzą dziennikarze Polsatu Sport, Aleksandra Szutenberg oraz Bożydar Iwanow. Reporterem będzie Marcin Feddek, a w studiu zasiądą Przemysław Iwańczyk i Tomasz Łapiński. O przebiegu gali szeroko informować będzie także portal Polsatsport.pl, na którym użytkownicy będą mogli między innymi obejrzeć wywiady z laureatami.