Łukasz Szewczyk23.01.2023 (13:00)2 komentarze

Łukasz Godlewski przechodzi do redakcji Przeglądu Sportowego Onet.

• Łukasz Godlewski przechodzi do redakcji Przeglądu Sportowego Onet i obejmie funkcję zastępcy redaktora naczelnego serwisu, Jacka Stańczyka. D
• Drugim zastępcą będzie Kamil Wolnicki, dotychczasowy szef wideo, audio i treści płatnych serwisu.
Łukasz Godlewski przechodzi do redakcji Przeglądu Sportowego Onet.
- W Przeglądzie Sportowym Onet stawiamy na wzrost zasięgu, szybkość podawanych informacji oraz ich jak największą jakość. Łukasz Godlewski przez lata pracy w Sport.pl dał się poznać ze znakomitej strony, osiągał z dotychczasową redakcją świetne wyniki. Doskonale porusza się w świecie online. To potężne wzmocnienie i nie mam żadnych wątpliwości, że Łukasz znacząco pomoże nam w realizacji naszego celu: budowy najlepszego i największego serwisu sportowego w Polsce - mówi Jacek Stańczyk, redaktor naczelny Przeglądu Sportowego Onet. - Z kolei Kamil Wolnicki jest bardzo doświadczonym i poważanym dziennikarzem, a do tego fantastycznie sprawdził się również w roli szefa naszego sportowego audio i wideo. A my nadal będziemy poszerzać ofertę. Jego awans to absolutnie naturalny krok - dodaje Jacek Stańczyk.
Godlewski przechodzi do Ringier Axel Springer Polska z początkiem lutego 2023 r. Do jego głównych zadań będzie należała praca nad dalszym rozwojem redakcji i nadzór nad realizacją strategii wzrostowej. Od 2012 roku pracował w Sport.pl. Był dziennikarzem, wydawcą, zajmował się mediami społecznościowymi, a w lutym 2020 roku objął funkcję szefa newsroomu.

Kamil Wolnicki jest w zespole "Przeglądu Sportowego" od 2004 roku, w swojej karierze pełnił też funkcję zastępcy redaktora naczelnego gazety. Był korespondentem na letnich i zimowych igrzyskach olimpijskich, w swoim dorobku ma również książkę o Justynie Kowalczyk pt. "Złota Justyna" oraz autobiografię Ryszarda Szurkowskiego pt. "Wyścig". Na początku 2022 roku objął funkcję szefa wideo, audio i treści płatnych połączonej redakcji Przeglądu Sportowego Onet. Jest pomysłodawcą i prowadzącym "Niezatrzymanych" - nagrodzonego w zeszłym roku branżową nagrodą Effie cyklu rozmów ze sportowcami, którzy zakończyli już swoje kariery.

Komentarze (1 - 2 z 2)

Nie znam człowieka.
 3  
Kiedy psycholog w publicznej placówce wyprosiła z gabinetu kobietę, która nie była biologiczną matką dziecka para lesbijek postanowiła złożyć skargę do kierownika placówki, w wyniku której wyznaczono chłopcu innego terapeutę.

Zastępczyni prezydenta Warszawy odpowiadająca za edukację i opiekę zdrowotną poleciła wyciągniecie konsekwencji względem psycholog oraz „przeszkolenie pracowników we wszystkich poradniach, aby takie sytuacje w przyszłości nie miały miejsca.”

Jest czymś skandalicznym, że pracownik placówki przestrzegający procedur chroniących pacjenta staje się przedmiotem ideologicznej nagonki ze strony władz Warszawy i mediów.
 1