Łukasz Szewczyk23.01.2023 (16:31)4 komentarze

Disney+ na luty. "Rozterki Fleishmana", "Czarna Pantera: Wakanda w moim sercu"

• Disney+ przedstawie swoje hity na luty 2023
• Wśród propozycji premiera nowego "Rozterki Fleishmana" oraz premiera filmu "Czarna Pantera: Wakanda w moim sercu"
"Czarna Pantera: Wakanda w moim sercu" / Fot. Disney+
"Czarna Pantera: Wakanda w moim sercu" / Fot. Disney+
"Rozterki Fleishmana" (od 22 lutego) to historia 41-letniego Toby'ego Fleishmana, który właśnie się rozwiódł i odważnie zanurkował w nowy świat aplikacji randkowych, osiągając sukcesy, jakich nigdy nie miał w młodości, zanim się nie ożenił pod koniec studiów medycznych. Ale na samym początku jego pierwszego lata wolności seksualnej była żona Rachel znika, zostawiając go z 11-letnią Hannah i 9-letnim Sollym i bez żadnych wieści, gdzie jest i czy planuje powrócić. Starając się pogodzić opiekę nad dziećmi, odnowioną znajomość z przyjaciółmi Libby i Sethem, ewentualny awans w szpitalu, na który długo czekał, a także wszystkie kwalifikujące się kobiety, jakie ma do zaoferowania Manhattan, uświadamia sobie, że nigdy nie odkryje, co stało się z Rachel, dopóki w końcu nie zmierzy się z przyczynami rozpadu ich małżeństwa.
W filmie "Czarna Pantera: Wakanda w moim sercu" (od 1 lutego) Studia Marvel królowa Ramonda (Angela Bassett), Shuri (Letitia Wright), M'Baku (Winston Duke), Okoye (Danai Gurira) i Dora Milaje (m.in. Florence Kasumba) po śmierci króla T'Challi bronią swojej ojczyzny przed atakiem obcych sił. Gdy ludność Wakandy próbuje się odnaleźć w nowej rzeczywistości, ich bohaterowie muszą zjednoczyć siły z pomocą Psa Wojny Nakii (Lupita Nyong'o) oraz Everetta Rossa (Martin Freeman) i stworzyć nową przyszłość Wakandy. Oprócz Tenocha Huerty w roli Namora, władcy ukrytego podwodnego królestwa, w filmie zobaczymy Dominique Thorne, Michaelę Coel, Mabel Cadenę i Alexa Livanalliego.

Premierę będzie miał także film "Darby i duchy" (od 27 stycznia). Darby Harper zyskuje zdolność widzenia zmarłych ludzi po wypadku, w którym ociera się o śmierć. W rezultacie staje się introwertyczna, odcina się od rówieśników z liceum i woli spędzać czas na doradzaniu samotnym duchom, które mają niedokończone sprawy na ziemi. Wszystko niespodziewanie zmienia się, gdy Capri, królowa najbardziej ekskluzywnej kliki w szkole, tuż przed swoja imprezą na cześć siedemnastych urodzin niespodziewanie umiera w dziwnym wypadku. Capri błaga Darby, żeby mimo jej śmierci impreza odbyła się zgodnie z planem. Aby uniknąć gniewu zmarłej szkolnej divy Darby musi wydostać się z narzuconej sobie samotni i wymyślić siebie na nowo na podobieństwo Capri. Oznacza to zaprzyjaźnienie się z ludźmi, których wcześniej unikała.

Z kolei serial "Rodzina Dumnych. Głośniej i dumniej" (od 1 lutego) to pełna ciepła i humoru kontynuacja uznanej serii, opowiadająca o perypetiach 14-letniej Penny i jej rodziny we współczesnym świecie. Jej mama, Trudy, ma nową pracę, jej tata, Oscar, jeszcze bardziej szalone plany, a sama Penny staje przed nowymi wyzwaniami, do których zalicza się uświadomiona społecznie i wymądrzająca się koleżanka.

Wzniesienie się na kulinarne szczyty nigdy nie wymagało tyle wysiłku. W każdym odcinku "Mistrzów kuchni w dziczy" (od 1 lutego) dwóch światowej klasy szefów kuchni znajdzie się w dziczy, gdzie czekać będzie na nich żmudna i bezprecedensowa misja - przetrwać i zebrać wystarczająco dużo dostępnych w naturze produktów, by przygotować z nich posiłek godny pięciogwiazdkowej restauracji. Kulminacją każdego odcinka będzie starcie szefów kuchni jeden na jednego w "kuchni w dziczy", gdzie - korzystając z zebranych produktów i pomysłowości - będą musieli stworzyć smaczne dania, które zrobią wrażenie na jurorach.


W filmie krótkometrażowym Pixar Animation Studios "Randka Carla" (od 10 lutego) Carl Fredricksen z oporami wybiera się na randkę, ale nie wie, jak ma się na niej zachować. Jego wierny przyjaciel As podsuwa mu wypróbowane sposoby na zawieranie przyjaźni - o ile jest się psem.


To nie koniec nowości. Od 15 lutego widzowie będą próbowali rozwiązać zagadkę, kim jest "Morderca na kampusie", a 22 lutego wciągną się w "Zabójczą sieć", która śledzi pracę nieustępliwych i pomysłowych internetowych detektywów, próbujących rozwiązać niektóre z najbardziej frustrujących spraw morderstw w Ameryce Północnej, wykorzystując cyfrowe ślady, bazy danych DNA i potęgę mediów społecznościowych.

Dodatkowo w lutym powracają m.in. "Daleka północ" z 2. i 3. sezonem oraz "Wu-Tang: An American" saga z 3. sezonem (3 odcinki na start, kolejne co tydzień).

Komentarze (1 - 4 z 4)

Ta chałwa warta jest maksymalnie 5 PLN na miesiąc. I tylko dlatego że ma trzy stare części star warsów. Musiałbym upaść na głowę by płacić pełną cenę.
 12  
fajną ma czapke ta pani
 6  
Kiedy psycholog w publicznej placówce wyprosiła z gabinetu kobietę, która nie była biologiczną matką dziecka para lesbijek postanowiła złożyć skargę do kierownika placówki, w wyniku której wyznaczono chłopcu innego terapeutę.

Zastępczyni prezydenta Warszawy odpowiadająca za edukację i opiekę zdrowotną poleciła wyciągniecie konsekwencji względem psycholog oraz „przeszkolenie pracowników we wszystkich poradniach, aby takie sytuacje w przyszłości nie miały miejsca.”

Jest czymś skandalicznym, że pracownik placówki przestrzegający procedur chroniących pacjenta staje się przedmiotem ideologicznej nagonki ze strony władz Warszawy i mediów.

PROSZĘ PODPISAĆ PETYCJĘ
 1  
Ten dabbing jest paskudny czy nie mogło być lektora
 0