Łukasz Szewczyk25.01.2023 (10:35)6 komentarzy

"Love Never Lies Polska". Pierwszy polski reality-show na platformie Netflix

• Na platformie Netflix zadebiutował pierwszy polski reality-show
Prowadząca i uczestnicy pierwszej edycji realisty-show Netflix "Love Never Lies: Polska" / Fot. Netflix
Prowadząca i uczestnicy pierwszej edycji realisty-show Netflix "Love Never Lies: Polska" / Fot. Netflix
Netflix to jedyna z wielkiej trójki amerykańskich platform streamingowych, która mocno stawia na polski rynek. Tylko w ubiegłym roku Netflix zainwestował 400 milionów złotych w polskie filmy i seriale oraz zapowiedział nowe produkcje na 2023 rok. Dodatkowo po otwarciu regionalnego biura, Netflix ogłosił powstanie planowanego od wielu miesięcy centrum inżynieryjnego w Warszawie.
W ostatnim czasie, praktycznie co miesiąc w ramówce Netflix pojawiają się polskie produkcje. Platforma w naszym kraju inwestuje już nie tylko w seriale czy filmy. Właśnie polska oferta platformy rozszerzyła się o pierwszy reality-show.

W "Love Never Lies Polska" sześć par wystawia swoją miłość na próbę, zamieszkując razem w willi, gdzie przez kilka tygodni ich prawdomówność sprawdzana jest przez nowoczesny wykrywacz kłamstw. Uczestnicy za każde kłamstwo stracą, a za mówienie prawdy otrzymają pieniądze. Program wygra para, która będzie ze sobą najbardziej szczera.

W roli prowadzącej debiutuje aktorka i influencerka Maja Bohosiewicz. Z kolei uczestnikami pierwszy edycji są: Lilia i Andrzej, Bernadeta i Dominik, Kasia i Kornel, Ida i Mateusz, Wika i Jasiek oraz jedna para homoseksualna Jędrzej i BrunoProgram "Love Never Lies: Polska" jest już dostępny na platformie Netflix. Pierwszy sezon liczy 7 odcinków.

Komentarze (1 - 6 z 6)

I super. Wprawadzie to nie moja bajka, ale widać, że Netflix moxno inwestuje w polskie produkcje do różnych grup odbiorców. HBO Max czy Disney+ jak na razie śpią
 1  
no tak niema jak wyprodukowac kolejny gniot... a hbo tez ma polskie produkcje jak canal plus...
 3  
no tak niema jak wyprodukowac kolejny gniot... a hbo tez ma polskie produkcje jak canal plus...
Ostatnia polska produkcja HBO Max była jak startowała platforma. Dodatkowo niedawno HBO sprzedało nową polską produkcję nowej platformie Show. Jeśli chodzi o polskie produkcje są daleko w tyle.
 0  
Ktoś wie co z serialami fabularnymi od Viaplay? Przy starcie zapowiadało trzy produkcje.
 2  
"W "Love Never Lies Polska" sześć par wystawia swoją miłość na próbę, zamieszkując razem w willi, gdzie przez kilka tygodni ich prawdomówność sprawdzana jest przez nowoczesny wykrywacz kłamstw. Uczestnicy za każde kłamstwo stracą, a za mówienie prawdy otrzymają pieniądze. Program wygra para, która będzie ze sobą najbardziej szczera." .... idą w ślady TVN, TVN-7 oraz Polsatu. :)
 0  
Idą w ślady TVN, TVN-7 oraz Polsatu. :)
Nie do końca idą. Polsaty i TVNy z takich programów robią maraton, przez co jest to nudne bo się wlecze. W Netflixie kilka odcinków i bajo, przez co jest to zobite i lepiej się ogląda :)
 0