Łukasz Szewczyk25.01.2023 (17:32)8 komentarzy

Hit Polsatu "Love Island. Wyspa Miłości" zmienia antenę. Wiosną w TV4

• Pierwsze decyzje nowego dyrektora programowego Telewizji Polsat
Karolina Gilon / Fot. Polsat
Karolina Gilon / Fot. Polsat
Wiosną 2023 roku "Love Island. Wyspa Miłości" wraca na ekrany telewizorów. Karolina Gilon ponownie zaprosi atrakcyjne singielki i singli do zupełnie nowej hiszpańskiej willi, by Ci mogli zawalczyć o miłość i nagrodę główną - 100 tysięcy złotych. Tym razem fani programu będą mogli śledzić miłosne zmagania uczestników na antenie telewizyjnej Czwórki.
- Nowy sezon show wzmocni wiosenną ofertę programową Czwórki - mówi Edward Miszczak, nowy dyrektor programowy Telewizji Polsat - Jest to początek zmian zaplanowanych dla tej anteny. Szczegóły będziemy przekazywać wkrótce - zpowiada

"Love Island. Wyspa Miłości" to hit wśród programów randkowych typu reality show. Fani formatu z zapartym tchem śledzą rodzące się między uczestnikami uczucia, tym bardziej, że dzięki aplikacji mobilnej mają realny wpływ na bieg wydarzeń w programie. Również nowa edycja show będzie obfitować w liczne niespodzianki i zaskakujące zwroty akcji!

Komentarze (1 - 8 z 8)

na polsat go nadal będzie ?
 5  
Gó wno dla kur domowych. Tępy naród
 13  
Dzifki i frajerzy szukają miłości każdy z każdym się tasuje taka to wyspa miłości
 10  
Może big brother do polsatu???
 6  
Będzie nadal do odtworzenia na polsatgo.pl ?
 4  
Uważam, że pan Edward Miszczak miał swoje "pięć minut", ale to było jakieś 20-25 lat temu. W tamtych czasach TVN był potęgą, wprowadził do Polski wiele wartościowych formatów z Zachodu, to był taki power, taki powiew świeżości. Jednak Miszczak swoje lata dawno ma z sobą, niestety, i od dawna już TVN pod jego dyrekcją mnie niczym nie zaskakiwał. Zaryzykuję wręcz twierdzenie, że Miszczakowi pożegnano, bo jego wizja TVN nie pasowała Discovery.

Tak więc niech Miszczak teraz majsteuje w kanałach Polsatu, niech im teraz szkodzi. A TVN - mam taką cichą nadzieję - jeszcze rozkwitnie bez Miszczaka. Mam nadzieję, że Diacovery zrobi z głównej anteny TVN telewizję w prawdziwie amerykańskim stylu, z zaskakującym kontentem dla wymagającego odbiorcy. Oh yeah!!!
 5  
Farma jest lepsza od tego
 1  
To jest hit? To kit.
Arkadiusz Pieńkowski 28.01.2023 (17:12:52)
 0