Łukasz Szewczyk28.01.2023 (23:20)brak komentarzy

"Przegląd ligowy" w Przeglądzie Sportowym Onet (wideo)

• "Przegląd ligowy" to nowy program w ofercie wideo Przeglądu Sportowego Onet.
• W każdy piątek o godzinie 10:00 Radosław Majdan, Jarosław Koliński i Łukasz Olkowicz oraz ich goście będą rozmawiać o najważniejszych i najciekawszych wydarzeniach piłkarskich nadchodzącego weekendu.
"Przegląd Ligowy"
- Poszerzamy ofertę dla naszych użytkowników. Do poniedziałkowej "Misji Futbol", wtorkowej "Misji Sport" i czwartkowej "Misji Siatka" dołączamy format poświęcony rozgrywkom ligowym. Jarek, Radek i Łukasz to znakomici eksperci, którzy potrafią doskonale analizować nie tylko to, co dzieje się na boisku, ale i znają kulisy wielu spraw, które interesują kibiców - mówi Jacek Stańczyk, redaktor naczelny Przeglądu Sportowego Onet.
Premierowe odcinki "Przeglądu ligowego" będą emitowane w każdy piątek o godzinie 10:00 w serwisie Przegląd Sportowy Onet i na kanale YouTube Przeglądu Sportowego.


Jarosław Koliński pracuje w Przeglądzie Sportowym od 2003 roku. Od lat specjalizuje się w tematyce związanej z Ekstraklasą i angielską Premier League. Razem z Radosławem Majdanem i Łukaszem Olkowiczem stworzył "Misję Katar", można go także oglądać w studiach meczowych i innych formatach wideo Przeglądu Sportowego Onet.

Radosław Majdan to były reprezentant Polski, a obecnie ekspert i komentator, który pracuje Przeglądzie Sportowym Onet od jesieni 2022 roku. W trakcie mundialu w Katarze był jednym z prowadzących piłkarski format "Misja Katar".

Łukasz Olkowicz z Przeglądem Sportowym związany jest od 2008 roku. Jest prowadzącym program "Misja Futbol" w Przeglądzie Sportowym Onet. Jest też autorem kilku sportowych książek, w tym biografii Michała Listkiewicza ("Listek. Najciekawiej jest po ostatnim gwizdku"), czy biografii siatkarza Łukasza Kadziewicza ("Kadziu. Siatkówka & rock 'n' roll").