Łukasz Szewczyk29.01.2023 (9:45)5 komentarzy

Netflix na luty. "You 4", "Miłość do kwadratu jeszcze raz", "Dziewczyna i Kosmonauta" (wideo)

• Premiery Netflixa na luty
• Wśród premier polski modern romance "Dziewczyna i Kosmonauta", polski film "Miłość do kwadratu jeszcze raz", "U Ciebie czy u mnie?" z Reese Witherspoon i Ashtonem Kutcherem, czwarty sezon "You" oraz nowy sezon dokumentu "Formuła 1: Jazda o życie" przykuje uwagę widowni
"Ty" w Netflixie
Ramówka Netflixa na luty przynosi kolejną polską premierę. Serial "Dziewczyna i kosmonauta" (od 17 lutego).nDwaj piloci F-16, przyjaciele Nikodem i Bogdan, konkurują o serce pięknej Marty oraz o to, który z nich poleci w kosmos. Kosmiczną rywalizację wygrywa Niko, jednak z powodu niewyjaśnionej awarii powraca z misji dopiero po 30 latach. Pomimo upływu lat na Ziemi, wiek ocalałego kosmonauty zatrzymał się w dniu startu. Podczas gdy Niko myśli tylko o Marcie, świat pragnie poznać tajemnicę jego wiecznej młodości.
Polską premierą będzie także film "Miłość do kwadratu jeszcze raz" (od 13 lutego). Związek znanego dziennikarza i twardo stąpającej po ziemi nauczycielki trzęsie się w posadach, gdy ona podejmuje się nowej pracy.

Wśród serialowych premier miesiąca znalazła się "Klasa" (od 3 lutego). Troje uczniów z ubogiej dzielnicy dołącza do elitarnego liceum w Delhi, w którym mroczne sekrety i plotki wkrótce doprowadzają do morderstwa. Z kolei "Królowe giełdy" (od 8 lutego) to inspirowana prawdziwymi wydarzeniami historia dwóch kobiet, które torują sobie drogę na zdominowanej przez mężczyzn kuwejckiej giełdzie lat 80., zakłócając korupcyjne układy. W czwartym sezonem wraca serial "Ty" (od 9 lutego). Joe zaczyna nowe życie w Londynie, próbując zostawić przeszłość za sobą. Na jego wyboistej drodze do odkupienia pojawia się jednak kolejna obsesja.

Dla młodszych widzów serial animowany "Mój tata jest łowcą kosmitów" (od 9 lutego). Międzygalaktyczny łowca nagród wynosi rodzicielstwo na kosmiczny poziom, gdy jego dzieci przypadkiem ruszają z nim w niebezpieczną misję. Z drugim sezonem powracają "Prawdziwe przygody Jamesa" (od 24 lutego). James, Max i Echo wracają z nowymi wywodami domorosłych filozofów, kiepskimi pomysłami i szkolnymi wygłupami, aby znów siać zamęt w mieście. Dla fanów anime "Make My Day" (od 2 lutego). Na odległej lodowej planecie więźniowie zmuszeni wydobywać rzadką wysokoenergetyczną rudę gwarantującą ludzkości świetlaną przyszłość dokonują przerażającego odkrycia.

Wśród filmowych premier Netflixa "U ciebie czy u mnie?" (od 10 lutego). Debbie i Peter, najlepsi przyjaciele, ale też totalne przeciwieństwa, na tydzień zamieniają się domami i dostają szansę, by otworzyć się na miłość. "Stromboli" (od 3 lutego). Nękana wspomnieniami rozbitego małżeństwa i konfliktem z córką kobieta decyduje się na turnus terapeutyczny, gdy jej wakacyjne plany biorą w łeb. "Infiesto" (od 3 lutego). Podczas szalejącej pandemii koronawirusa dwójka detektywów uparcie ściga sprawców porwania, które okazuje się częścią większej intrygi.

Wśród propozycji dokumentalnych premiera piątego sezonu serii "Formula 1: Jazda o życie" (od 24 lutego). Kierowcy, menedżerowie i właściciele zespołów żyją w pośpiechu, zarówno na torze, jak i poza nim. Zobacz, jak wygląda sezon zażartej rywalizacji w Formule 1. Z kolei "Bill Russell: Legenda NBA" (od 8 lutego) to dokument biograficzny o najbardziej utytułowanym zawodniku NBA i ikonie walki o prawa obywatelskie - Billu Russellu - popularnym na miarę swojego nieprzeciętnego wzrostu.Netflix - wykaz premier na luty 2023 roku:

• od 1 lutego
Miliony Gunthera: Miniserial

• od 2 lutego
Detektyw Conan: Łotrzyk Hanzawa: Sezon 1
MAKE MY DAY: Sezon 1
Freeridge: Sezon 1

• od 3 lutego
Klasa: Sezon 1
Siła ducha
Stromboli
Wilk wikingów
Infiesto

• od 8 lutego
Królowe giełdy: Sezon 1
Bill Russell: Legenda NBA

• od 9 lutego
Mój tata jest łowcą kosmitów: Sezon 1
Ty: Sezon 4
Drogi Davidzie!

od 10 lutego
Love to Hate You: Sezon 1
Love is Blind: After the Altar Season 3
10 dni z życia dobrego człowieka
U ciebie czy u mnie?

• od 13 lutego
Miłość do kwadratu jeszcze raz

• od 14 lutego
Zakochani raz po raz: Sezon 1
Doskonale dopasowani: Sezon 1
Dokąd oczy poniosą
A Sunday Affair
Re/Member
Jim Jefferies: High n' Dry

• od 15 lutego
#BezFiltra: Sezon 1
Prawo Lidii Poët: Sezon 1
Red Rose: Sezon 1
Za jednym zamachem: Sezon 1
Afrykańskie królowe: Nzinga: Sezon 1
Pierwszy raz: Sezon 1

• od 16 lutego
Aggretsuko: Sezon 5
The Upshaws: Część 3

• od 17 lutego
Szajka: Serial: Sezon 2
Straż cywilna: Sezon 1
Dziewczyna i kosmonauta: Sezon 1

• od 19 lutego
Whindersson Nunes: Kółko wzajemnej adoracji

• od 22 lutego
Triada: Sezon 1
Przybłędy
Skandal w Karolinie Południowej: Kto zabił Paula i Maggie Murdaugh: Sezon 1

• od 23 lutego
That Girl Lay Lay: Sezon 2
Outer Banks: Sezon 3
Mów mi Chihiro

• od 24 lutego
Przed kim uciekamy, Mamo?: Sezon 1
Mamy tu ducha
Formula 1: Jazda o życie: Sezon 5
Przedziwne przygody Jamesa: Sezon 2

• od 28 lutego
A Whole Lifetime with Jamie Demetriou

Komentarze (1 - 5 z 5)

Dalej brak Flash'a (za 10 dni premiera 9 sezonu nadal brak 7 i 8)i Legends of tomorrow
 4  
Trochę babski content
 1  
z miesiaca na miesiac coraz gorzej malo filmow na licencjach pff
 5  
W Netflix premiery serialowego DC są mocno opóźnione w PL. Premiera sezonu 6 Flash w Netflix PL była w kwietniu 2022r. a premiera TV była w październiku 2019r.Sezon 7 był w TV dopiero w marcu 2021r. z powodu pandemii. Licząc podobny dystans należy się spodziewać jesienią 2023r. Jeżeli licząc koniec sezonu to wakacje 23r.
 1  
Guano warte nie więcej jak 15 PLN przy dzieleniu konta. I ani złotówki więcej.
 0