Łukasz Szewczyk31.01.2023 (12:24)14 komentarzy

Nowa platforma SkyShowtime w Polsce od 14 lutego. Co w ofercie? Jaka cena?

• Nowa platforma streamingowa SkyShowtime oficjalna ogłasza datę startu w Polsce
• Jaka cena abonamentu?
SkyShowtime
SkyShowtime - nowy europejski serwis streamingowy - w 2023 roku kontynuuje ekspansję na kolejne europejskie rynki. Następny krok będzie największym w dotychczasowej ekspansji, bo usługa trafi aż na osiem nowych rynków w Europie Centralnej. Od 14 lutego 2023 roku dostęp do oferty SkyShowtime zyskają widzowie w Polsce, a także w Albanii, Czechach, Kosowie, Macedonii Północnej, Rumunii, Słowacji i na Węgrzech. Po tej premierze liczba rynków, na których nowa platforma będzie dostępna, wzrośnie do 20.
- Premiera SkyShowtime na ośmiu nowych rynkach to dla nas fantastyczny początek roku. To największy jak dotąd etap naszej ekspansji. Bardzo się cieszę, że możemy z sukcesem rozwijać serwis, który zadebiutował już w krajach nordyckich, Niderlandach, Portugalii i kilku krajach bałkańskich. Jestem przekonany, że nowi widzowie z Europy Centralnej pokochają naszą fantastyczną, dostępną w świetnej cenie ofertę filmów i seriali. Bardzo cieszy nas też to, że mieszkańcy regionu znów będą mieli możliwość obejrzenia swoich ulubionych produkcji oryginalnych - mówi Monty Sarhan, prezes SkyShowtime.

Nowy gracz na rynku chwali się premierami kinowych hitów od Universal Pictures i Paramount Pictures, nowymi i dostępnymi wyłącznie w SkyShowtime serialami, produkcjami familijnymi i dla dzieci oraz bogatą ofertą kultowych filmów i seriali wyprodukowanych przez Nickelodeon, DreamWorks Animation, Paramount+, Showtime, Sky Studios i Peacock - wszystko na jednej platformie streamingowej. W SkyShowtime dostępne będą też oryginalne programy, dokumenty i inne treści lokalne, produkowane specjalnie na tę platformę. Firma ogłosiła niedawno pozyskanie 21 seriali oryginalnych od HBO Max w Europie, w tym nowych produkcji, które w 2023 r. zadebiutują jako SkyShowtime Originals.

Od momentu startu serwisu widzowie będą mogli oglądać takie filmy, jak: "Ambulance", "Downton Abbey: A New Era", "Jerry and Marge Go Large", "Jurassic World Dominion", "Ray Donovan: The Movie", "Redeeming Love", "The Bad Guys", "The Hanging Sun", "The Northman" oraz "Top Gun: Maverick".

Użytkownicy zyskają też dostęp do szerokiej oferty seriali. Będą to m.in "1883", "1923", "A Friend Of the Family", "All The Sins", "American Gigolo", "Funny Woman", "Halo, Law & Order Season 21", "Let The Right One In", "Mayor of Kingstown Season 1 and 2", "Pitch Perfect: Bumper In Berlin", "Star Trek: Strange New Worlds", "Souls", "Super Pumped: The Battle For Uber", "The Best Man: The Final Chapters", "The Calling", "The Fear Index", "The First Lady", "The Midwich Cuckoos", "The Offer", "The Rising", "Tulsa King", "Vampire Academy" i "Yellowstone".

Wśród filmów i seriali, które w najbliższych miesiącach trafią na platformę SkyShowtime, znajdą się jedne z najbardziej oczekiwanych tytułów: "A Town Called Malice", "Belfast", "Drift - Partners In Crime (S1A)", "Lioness", "Nope", "Minions: The Rise of Gru", "Rabbit Hole", "Smile", "The Black Phone" i "The Great Game".

Subskrybenci z Europy Centralnej będą też mieli okazję zobaczyć dwa pierwsze seriale oryginalne SkyShowtime, które trafią do serwisu w 2023 r. - będzie to czeski "The Winner" i polska "Warszawianka". Popularną lokalną produkcją, która również trafi na platformę, będzie węgierski serial "Informator". Dodatkowo w marcu w serwisie zadebiutuje siedem znanych europejskich produkcji: "Czech It Out" (Czechy), "Hackerville" (Rumunia), "One True Singer" (Rumunia), "Ruxx" (Rumunia), "Tuff Money" (Rumunia), "The Sleepers" (Czechy), "Success" (Chorwacja). SkyShowtime będzie jedynym miejscem, w którym widzowie obejrzą te popularne seriale.

- SkyShowtime dostarcza bogatą ofertę wyśmienitych treści. Jesteśmy dumni, że możemy zaproponować naszym nowym użytkownikom z Europy Centralnej wyłączny dostęp do najnowszych seriali i kinowych hitów od legendarnych wytwórni, a także do lokalnych produkcji oryginalnych, które wierzę, że przypadną im do gustu. Cieszę się, że największym światowym produkcjom towarzyszyć będą propozycje od twórców z naszego regionu, a wszystko w świetnej cenie - dodaje Gabor Harsanyi, dyrektor generalny SkyShowtime na region Europy Środkowo-Wschodniej.

Serwis SkyShowtime będzie dostępny dla użytkowników bezpośrednio na stronie: www.skyshowtime.com oraz w aplikacji SkyShowtime na urządzenia Apple z systemami iOS i tvOS, na urządzenia z systemem Android, a także na Android TV, Google TV, telewizory LG.

Miesięczna opłata za dostęp do platformy ShyShowtime w Polsce wyniesie 24,99 zł

Komentarze (1 - 10 z 14)

Fajnie ale cena 24zł taka sobie ciekawe gdzie bedzie w c+ czy polsat box???
 5  
Netflixa nie zmiecie ale może sporo namieszać. Mają dobre produkcje.
 5  
Obecnie Netflix poza zasięgiem.
Ale Skyshowtime powalczy o drugie miejsce z HBO Max i Disney+
Amazon Prime godne 5 miejsce
 0  
Netflix zaraz wprowadzi opłaty za dzielenie kont podobno 10 zł i po nim.
 4  
Jak to zrobia co mówisz to to ich zaboli bo ludzie zaczną od chodzić a tego to nie chcą
 2  
Kiedyś miałeś tylko Nflix placiles sobie 10 zł i miałeś większosc produkcji, teraz masz kilka platform i kazdej placisz nie czujesz sie robiony w bambuko?
 14  
Ja jestem ciekawy co SkyShowtime zabierze Netflixowi. Disney+ zabrał im seriale Marvela jeszcze jest Sposób na morderstwo. HBO Max powinno zabrać Arrowa bo już i tak wywalili sezony 1-6 i Flasha bo nie dodają nowych resztę też w tym Gotham.
 0  
Bardziej by mnie interesowało na ile osób Można podzielić konto.
 3  
Mogliby zrobić jakąś ciekawą roczną ofertę "powitalną", tak aby miesięczny koszt wyniósł jakieś tam 18-19 zł, to bym im od razu dał za rok z góry, nawet pomimo braku 4K HDR.
 4  
Bardziej by mnie interesowało na ile osób Można podzielić konto.
Na 5 ale 3 mogą oglądać jednocześnie
 6