Łukasz Szewczyk01.02.2023 (16:57)brak komentarzy

Wesele wszech czasów w E!. "Nikki Bella na ślubnym kobiercu"

• Rozrywkowa telewizja E! zaprosi widzów na wesele wszech czasów z "Nikki Bella na ślubnym kobiercu",
Nikki Bella na ślubnym kobiercu
Amerykańska wrestlerka, gwiazda federacji WWE Nikki Bella oraz zwycięzca amerykańskiego "Tańca z Gwiazdami" Artem Chigvintsev podzielą się wyjątkowymi momentami: od planowania, wspólnej organizacji wieczoru kawalerskiego i panieńskiego, po ostateczną decyzją o ślubie w mieście świateł. Cały proces zostanie pokazany w czterech odcinkach.
Nikki i Artem kontynuują swoją historię miłosną i przygotowują się na kolejny etap ich życia, ten, na który wszyscy czekają. To moment, w którym Nikki złoży przysięgę małżeńską i powie "Tak". Ten najważniejszy czas nie odbędzie się bez przeszkód, ponieważ młodzi muszą zajmować się swoim synem Matteo, planować ślub, wieczór kawalerski i panieński, znaleźć suknie ślubną etc. Mają również nadzieje, że rodzina Artema z Rosji będzie mogła do nich dołączyć, a także po raz pierwszy zobaczyć ich syna, Matteo. Czy w obliczu upływającego czasu i wielu obowiązków, parze uda się bezproblemowo zorganizować wymarzony ślub?

Producenci odpowiedzialni za produkcję "Nikki Bella na ślubnym kobiercu" to WWE, Bunim/Murray Productions i Hi Mom Productions. Nikki Bella, Kevin Dunn, Chris Chambers, Marc Pomarico, Andrea Metz oraz Michelle Peerali jako producent wykonawczy.

Premiera "Nikki Bella na ślubnym kobiercu" w niedzielę (19 lutego 2023 roku) o godz, 21:00 na kanale E!