Łukasz Szewczyk20.02.2023 (12:31)4 komentarze

Wizyta Joe Bidena w Polsce. Wirtualne studio TVN24, współpraca z CNN (wideo)

• We wtorek (21 lutego 2023 roku) prezydent USA Joe Biden wyląduje na warszawskim Okęciu i tym samym rozpocznie dwudniową wizytę w Polsce.
• Reporterzy "Faktów" TVN, TVN24 i TVN24 BiS będą relacjonować to historyczne wydarzenie zarówno na antenach jak i w internecie (tvn24.pl, TVN24 GO).
• W tym czasie TVN24 będzie współpracować z telewizją CNN, która również należy do Warner Bros. Discovery.
Wizyta Joe Bidena w Polsce
Specjalne wydania, relacje na żywo, komentarze gości - antena TVN24 będzie niemal w całości poświęcona wizycie amerykańskiego prezydenta. We wtorek już o 5:55 rano wystartuje program dedykowany podróży Bidena do Polski. Ważnym punktem wizyty będzie spotkanie z Prezydentem Andrzejem Dudą. Tego samego dnia Joe Biden wygłosi przemówienie do narodu w Arkadach Kubickiego, które będzie transmitowane w TVN24 i TVN24 BiS oraz TVN24 GO. W środę prezydent weźmie udział w szczycie Bukareszteńskiej Dziewiątki, gdzie omawiane będzie dalsze wsparcie dla Ukrainy.
Do relacjonowania stacja zaangażuje czołowych dziennikarzy oraz cały sztab wydawców, producentów, operatorów, redaktorów, grafików i zaplecze techniczne.


Nowością będzie studio wirtualne oparte na technologii znanej do tej pory z gier komputerowych - Unreal Engine. W przestrzennym studio zmieści się nawet prezydencki Air Force One. Będzie to centrum relacji wizyty Joe Bidena w Polsce.TVN24 będzie też współpracować z dziennikarzami stacji CNN, którzy w tym czasie przyjadą do Warszawy. Redakcje dzielą się informacjami i możliwościami technologicznymi. Reporterzy TVN24 pojawiają się na antenie CNN i na odwrót.

Komentarze (1 - 4 z 4)

Super gość! i do tego odważny. Za wizytę Bidena w Kijowie Putin będzie się teraz mścił na cywilach :/
 7  
Wolę oglądać w TVPInfo.
 8  
Daros
Tvpinfo nie jest rzetelna, przed wyborami w USA hejtowała Bidena z góry na dół a teraz go po dupie całuje.
 15  
Zapowiada się ekscytująco, szczególnie ta współpraca z CNN - amerykańską potęgą.

Tak właśnie ma wyglądać nowoczesna telewizja informacyjna, bo suche odczytywanie wiadomości z kartki to było dobre 30 lat temu. Dzisiaj musi być też fajne opakowanie, studio wirtualne, popisy technologiczne i inne tego typu bajery. Telewizja informacyjna w 2023 roku musi być tylko przyjemna nie tylko dla ucha, ale także dla oka. Musi być widowiskowy sposób przekazywania informacji, taki bardziej amerykański. Lubię to i z pewnością będę się jutro podniecał przed ekranem telewizora. Oł jeeaaa!!!
 7