Łukasz Szewczyk22.02.2023 (17:17)1 komentarz

Ruszył "Podcast Bądźmy Razem TVP". Prowadzącymi Nowakowska i Sikora

• W środę (22 lutego 2023 roku) wystartował "Podcast Bądźmy Razem TVP
• Nowy projekt prowadzą Ida Nowakowska oraz Aleksander Sikora.
Ida Nowakowska i Aleksander Sikora
Telewizja Polska postanowiła uruchomić "Podcast Bądźmy Razem TVP". Rozmowy w studiu będą nie tylko przybliżały sylwetki zaproszonych gości, ale także opowiadały o tajnikach powstawania programów emitowanych na antenach TVP. Wśród gości pojawią się osoby związane ze stacją oraz inne osobowości polskiego show-biznesu. Będziemy mogli lepiej poznać tych już znanych i cenionych przez miliony, jak i tych, którzy są dopiero na początku swojej kariery.
- Podcast rusza niczym lokomotywa parowa z peronu, na którym kłębią się tłumy ludzi pełnych zapału i pomysłów. To właśnie z nimi jest mi dane tworzyć ten wyjątkowy projekt. Z Idą mamy pociąg do nieutorowanych niekończących się rozmów. Tu nie ogranicza nas czas, naszych gości także. Poznamy ich bliżej, zapytamy, co im i nam w duszy gra oraz nic nie wytniemy. Pomysł zrodził się dwa lata temu. Musiał dojrzeć, tak samo, jak nasza wizja, w którym kierunku właściwie mamy jechać. Plan planem, a my pojechaliśmy z naszymi rozmówcami w nieznane. I to działa! Odnoszę wrażenie, że większość gości przez intymną atmosferę prowadzonych pogawędek, uchyliło nam szerzej drzwi do dość szczelnie zamkniętych zakamarków ich życia. Odsłonili maski, nawet jeśli w teorii do tej pory ich nie zakładali. Nie ukrywam, że kilkakrotnie łza zakręciła mi się w oku. Nie tylko ze wzruszenia, ale także z dość głośnych salw śmiechu. Teraz kolej na naszych słuchaczy i widzów. Radzę dobrze wygospodarować czas, albo pojechać z nami w podróż samochodem. I my ruszamy. Tylko zapnijcie pasy, bo będzie się działo - mówi o nowym projekcie Aleksander Sikora.

- Podcasty to telewizja nowej generacji, tworzona przez niezwykle kreatywnych ludzi. Cieszę się, że wybrali między innymi mnie do przeprowadzania rozmów, które są dla wszystkich, o wszystkim, i mam nadzieję, że połączą nas wszystkich - dodaje Ida Nowakowska.

Już od dziś można posłuchać oraz obejrzeć wywiady ze Sławomirem i Kajrą, Małgorzatą Tomaszewską oraz Viki Gabor i Laurą Bączkiewicz. Każda kolejna rozmowa z gościem "Podcastu Bądźmy Razem" będzie miała premierę co środę o godzinie 11:11. W rozmowach wzięli udział m.in.: Doda, Ewa Minge, Tomasz Kammel

Za pomysł oraz realizację podcastu odpowiadają Zespół Marketingu Online w Biurze Programowym oraz Agencja Kreacji Rozrywki i Oprawy TVP.

Rozmowy z zaproszonymi gośćmi będzie można oglądać i słuchać na platformach YouTube, Spotify, Apple Podcasts, Google Podcasts oraz na TVP.PL

Komentarze (1 - 1 z 1)

Niech zaproszą statupy jednosobowe otwarte tuż przed konkursem na badania naukowe, które miały miliony które im się po prostu należą.
Chętnie poznamy geniuszy biznesu, niech nam opowiedzą swój pomysł na firmę i rozwój badań naukowych.
 1