Łukasz Szewczyk27.02.2023 (8:13)2 komentarze

"Salon polityczny Trójki" na antenie TVP3

• Program Trzeci Polskiego Radia nawiązał współpracę z telewizyjnym kanałem TVP 3.
• Od 27 lutego 2023 roku flagowa, poranna audycja polityczna Programu 3 Polskiego Radia, "Salon polityczny Trójki" emitowana będzie na antenie TVP 3.
Studio radiowej Trójki
Program Trzeci Polskiego Radia rozpoczyna współpracę z TVP3, kanałem regionalnym Telewizji Polskiej, w nowej odsłonie. Od 27 lutego w ramówce telewizyjnego nadawcy znajdzie się znana z anteny Polskiego Radia audycja "Salon polityczny Trójki".
Codzienne rozmowy polityczne Programu Trzeciego, emitowane są od poniedziałku do piątku w formie wywiadów prowadzonych w studiu radiowym przez Beatę Michniewicz i Bartłomieja Graczaka. To audycja publicystyczna, w której dziennikarze rozmawiają z politykami na temat bieżących wydarzeń dotyczących polskiej, a także światowej sceny politycznej. - Do porannej rozmowy w "Salonie Politycznym Trójki" staram się zapraszać polityków, którzy podejmują decyzje lub mają na nie wpływ i potrafią o tym mówić jasno i zrozumiale. Staram się pytać w imieniu tych, którzy nie mają takich możliwości o sprawy, którymi żyją ludzie - mówi prowadząca audycję Beata Michniewicz.

"Salon polityczny Trójki" ma swoją radiową premierę codziennie, od poniedziałku do piątku o godz. 8:45. W TVP3 emisja wywiadu Trójki po godz. 11:00.

Komentarze (1 - 2 z 2)

Nareszcie spełni się moje marzenie że radio będzie można obejrzeć, a telewizję posłuchać.
Maciej z Roadmia papieracy program dojna zmiana+ taki jak willa+ 1.03.2023 (15:15:35)
 5  
^ tobie i tak bez różnicy, na obu frontach ta sama papka medialna. Oprócz willi+ i innego badziewia+,popierasz jarka wraz z kotem i tezy władimira sołowjowa.
wuc dziadosław mikry 1.03.2023 (18:55:18)
 1