Łukasz Szewczyk06.03.2023 (21:31)2 komentarze

Nowa oferta Wyborcza.pl. Cyfrowa subskrypcja na trzy lata

• Zespół "Gazety Wyborczej" przygotował dla internautów nową ofertę prenumeraty cyfrowej na trzy lata.
Agnieszka Kublik
- Ostatnimi czasy coraz większą popularnością w wielu obszarach biznesowych cieszą się długoterminowe oferty sprzedażowe, stanowiące dla wielu klientów gwarancję niezmienności cen. Od kilku miesięcy obserwujemy to zjawisko także w Wyborcza.pl, notując coraz lepsze wyniki sprzedaży prenumerat rocznych. Dlatego zdecydowaliśmy się na wprowadzenie atrakcyjnej cenowo oferty trzyletniej subskrypcji - już teraz mogą z niej skorzystać czytelnicy, którzy planują właśnie z nami spędzić najbliższe lata i z serwisów Wyborcza.pl dowiadywać się o tym, co ma znaczenie - mówi Marcin Madej, zastępca dyrektora marketingu "Wyborczej" odpowiedzialny za subskrypcje Wyborcza.pl.
Pakiet Premium Wyborcza dostępny jest dla nowych i powracających subskrybentów. Dzięki niemu będą oni mieć dostęp do treści Wyborcza.pl przez 3 lata (1097 dni) w cenie 599 zł.

Warunki oferowane w ramach pakietu są analogiczne do pakietu Premium, z wyjątkiem czasu trwania subskrypcji - oferta umożliwia korzystanie z treści Wyborcza.pl i Wyborcza.biz (Polska, świat, gospodarka, kultura, nauka, sport), dostęp do opinii eksperckich i odredakcyjnych z możliwością komentowania tekstów, do wiadomości z ponad 30 serwisów lokalnych, a także treści najlepszych magazynów dla kobiet w Polsce spod znaku "Wysokich Obcasów". Oferta Premium Wyborcza to także teksty partnerów dziennika: "The New York Times", "El Pais", "La Repubblica", "Tribune de Geneve", "Le Soir", "Le Figaro", "Die Welt", "Tages-Anzeiger", a wszystko to dostępne na Wyborcza.pl lub poprzez aplikację na smartfon i tablet umożliwiającą czytanie na dowolnym urządzeniu.

W specjalnej kampanii promocyjnej nową ofertę subskrypcyjną wspiera jedna z czołowych polskich publicystek politycznych, od początku związana z "Gazetą Wyborczą" - Agnieszka Kublik. - W "Wyborczej" wierzymy w najlepsze dziennikarstwo. Wiemy, że ma moc, bo czyni nas lepiej poinformowanymi, mądrzejszymi. Oferujemy Ci historie, które warto poznać. Informacje, które trzeba znać. Pomagamy zrozumieć najważniejsze wydarzenia tu, gdzie mieszkasz, w Polsce i na świecie. Dołączysz do nas? - pisze Agnieszka Kublik.

Komentarze (1 - 2 z 2)

dam pińć złoty za rok.
 1  
Ciekawe… Płacę 12,50 zł za miesiąc. W tej wspaniałej ofercie na 3 lata wychodzi 16,64 zł za miesiąc. Nic tylko płacić!
 1