Łukasz Szewczyk11.03.2023 (14:02)3 komentarze

HBO Max na drugą połowę marca. "Sukcesja IV", "Rycerze Gotham"

• HBO Max ogłasza ramówkowe nowości na ostatnie tygodnie marca 2023
Ostatni sezon serialu "Sukcesja"
Ostatni sezon serialu "Sukcesja"
Głównym wydarzeniem będzie premiera finałowego sezonu serialu "Sukcesja IV" (od 27 marca). W składającym się z dziesięciu odcinków czwartym sezonie sprzedaż konglomeratu medialnego Waystar Royco wizjonerowi technologii, Lukasowi Matssonowi, zbliża się wielkimi krokami. Perspektywa transakcji wywołuje niepokój i podziały w rodzinie Royów. Bohaterowie zastanawiają się, jak będzie wyglądać ich życie po sfinalizowaniu umowy. Wywiązuje się walka o władzę, kiedy poszczególni członkowie rodziny zaczynają zastanawiać się, jak będzie wyglądać przyszłość, w której ich pozycja zostanie poważnie ograniczona.
Wśród serialowych premier "Rycerze Gotham" (od 23 marca). Drużyna wyrzutków odkrywa, że w Gotham City zaczyna dominować coraz bardziej złowroga siła. Muszą połączyć siły, aby stać się nową generacją wybawców miasta, zwanych Rycerzami Gotham.

Dla najmłodszych "Batman: Serial animowany I" (od 14 marca). Bruce Wayne przysięga pomścić bezsensowną śmierć swoich bogatych rodziców i poświęca swoje życie, by walczyć z bezprawiem w Gotham City.

Powracają "Kulinarne wędrówki Gordona i przyjaciół II" (od 15 marca). Trzy wielkie ego i jedna mała furgonetka. Gordon, Gino i Fred ponownie pakują swojego kampera i wyruszają na europejską przygodę.

FILMY
"My, żywe istoty". Dwoje nielegalnych emigrantów - Meksykanin Solomon i Chinka Chuyao - żyje na marginesie amerykańskiego społeczeństwa. Pewnego dnia para wyrusza razem w podróż w poszukiwaniu prawdy o UFO.

"Przepis na morderstwo. Zabójcza czekolada". - Właścicielka firmy cateringowej z Kolorado podejmuje współpracę z policjantem, aby zidentyfikować składniki, które doprowadziły do tajemniczej śmierci jej przyjaciółki.

"Infinite Storm". Alpinistka zostaje złapana w zamieć śnieżną. Po drodze na dół kobieta spotyka nieznajomego, z którym musi zejść z góry przed zmrokiem.

"Harka". Ali jest młodym Tunezyjczykiem, który marzy o lepszym losie, sprzedając kontrabandę na czarnym rynku. Kiedy nagle umiera jego ojciec, chłopak zmuszony jest zająć się swoimi dwiema młodszymi siostrami, którym grozi eksmisja.

"Katedra" Niekonwencjonalna autobiografia przedstawia złożone relacje rodzinne, które kształtują życie i przyszłą karierę filmową Jesse'ego, dzieciaka dorastającego w Nowym Jorku od lat 80. do połowy lat dwutysięcznych.

"The Raid 2: Inflitracja". Znany z pierwszej części Rama otrzymuje nowe zadanie. Działając pod przykrywką, ma zdemaskować potężnego gangstera i wykryć korupcję w policji.

"Błogosławieni". Mario i Lino są nierozłącznymi przyjaciółmi, którzy prowadzą monotonne życie w słonecznym Neapolu. Pewnego dnia jednak ich przyjaźń nie zostaje wystawiona na próbę.

"Na jej miejscu" Nélie uniknęła nędznej egzystencji, zostając pielęgniarką na pierwszej linii w 1914 roku. Pewnego dnia dziewczyna decyduje się przejąć tożsamość Rose, młodej kobiety z dobrej rodziny, która umiera na jej oczach.

"Policja zastępcza". Błyskotliwa parodia policyjnych komedii. Will Ferrell i Mark Wahlberg jako niedobrana para gliniarzy, którzy stają przed szansą rozwiązania sprawy największej zbrodni ostatnich lat.

"Pod figowcami". W Tunezji młode kobiety pracują przy letnich zbiorach. Pod okiem starszych pracowników i mężczyzn, flirtują, dokuczają sobie nawzajem i kłócą się. W ciągu dnia sad figowy staje się teatrem emocji, w którym obnażone zostają marzenia i nadzieje.

"Wielkie żarcie". Czterech bogatych przyjaciół jedzie do wiejskiej rezydencji, gdzie postanawia zajeść się na śmierć, uprawiając seks z trzema eleganckimi prostytutkami i miejscową nauczycielką.

"Brygada" 40-letnia Cathy jest nieugiętą zastępczynią szefa kuchni. Kobieta ma w końcu spełnić swoje życiowe marzenie i otworzyć własną restaurację. Jednak w obliczu poważnych trudności finansowych, przyjmuje pracę w stołówce w schronisku.


Marcowe nowości w HBO Max dzień po dniu (12-31 marca):

• 13 marca
The Last of Us, odc. 9
Przegląd tygodnia: wieczór z Johnem Oliverem X, odc. 4
My, żywe istoty

• 14 marca
Batman: serial animowany II, odc. 1-20
Młody Sheldon VI, odc. 15
Winchesterowie, odc. 13
Perry Mason II, odc. 2
Rain Dogs, odc. 2
Kung Fu III, odc. 13

• 15 marca
Kulinarne wędrówki Gordona i przyjaciół III, odc. 1-3
All American V, odc. 13
All American: Nowe początki II, odc. 13

• 16 marca
Snowfall VI, odc. 4
Przepis na morderstwo. Zabójcza czekolada

• 17 marca
Na planie XX, odc. 11
Infinite Storm
Harka
Katedra
The Raid 2: Inflitracja

• 18 marca
Meet the Bawheels, odc. 1-6, 8
Batwheels, odc. 4-18
Teoria gry z Bomanim Jonesem II, odc. 8

• 20 marca
Przegląd tygodnia: wieczór z Johnem Oliverem X, odc. 5

• 21 marca
Perry Mason II, odc. 3
Rain Dogs, odc. 3

• 22 marca
All American V, odc. 14
All American: Nowe początki II, odc. 14

• 23 marca
Snowfall VI, odc. 5
Rycerze Gotham, odc. 1
Test

• 24 marca
Na planie XX, odc. 12
Błogosławieni
Na jej miejscu
Policja zastępcza

• 25 marca
Teoria gry z Bomanim Jonesem II, odc. 9

• 27 marca
Sukcesja IV, odc. 1
Wielkie żarcie

• 28 marca
Perry Mason II, odc. 4
Rain Dogs, odc. 4

• 29 marca
All American V, odc. 15
All American: Nowe początki II, odc. 15

• 30 marca
Snowfall VI, odc. VI
Rycerze Gotham, odc. 2
Brygada

• 31 marca
Na planie XX, odc. 13

Komentarze (1 - 3 z 3)

Nie oglądałem nigdy Sukcesji. Warto?
 0  
Nie oglądałem nigdy Sukcesji. Warto?
Koleś. Skąd mamy wiedzieć, co tobie się podoba? Co za dziwne czasy, zamiast sprawdzić samemu, pytasz innych czy warto. Dla jednych warto, dla innych nie. Zawsze warto mieć własne zdanie, warto samemu sprawdzić, a nie czekać aż inni zadecydują za Ciebie.
 4  
Emigranci i ufo ????
 1