Łukasz Szewczyk14.03.2023 (14:53)2 komentarze

Premiera programu "Nastolatki rządzą... kasą" w TVN

• Na antenie TVN debiutuje program, w którym nastolatki z całej Polski przejmują kontrolę nad domowymi finansami
"Nastolatki rządzą" w TVN
Domowym budżetem zawiadują rodzice, a co stałoby się gdyby tę odpowiedzialność przekazać nastolatkom? W nowym programie TVN, to właśnie oni przejmą władzę nad finansami całej rodziny. Przez miesiąc będą decydować o tym, na co przeznaczą pieniądze: czy opłacą rachunki i zadbają o zakupy do domu, czy skupią się na spełnieniu swoich marzeń? Jak rozłożą wydatki, by starczyło do końca miesiąca oraz jak, w tej nowej sytuacji, odnajdą się pozostali członkowie ich rodzin? Wsparciem dla nastolatków i ich bliskich w trakcie programu będzie pedagog z powołania, nauczyciel z wieloletnim doświadczeniem, Marcin Józefaciuk.
Emisja premierowych odcinków programu "Nastolatki rządzą... kasą" we wtorki o godz. 21.35 (od 14 marca 2023 roku. Seria liczy 10 odcinków.

Co e pierwszym odcinku? W niewielkiej miejscowości pod Szczecinem mieszka rodzina Kornelii. Dziewczyna kocha fantastykę, anime i muzyką metalową. 15-latka lubi też eksperymentować z wyglądem, co nie zawsze podoba się jej rodzicom. Honorata i Mieczysław wolą, by córka poczekała jeszcze z rozwijaniem odważnego wizerunku.
A jak nastolatka poradzi sobie z zarządzaniem budżetem całej rodziny? Zgodnie z zasadami programu, dostanie od swoich rodziców 15 tysięcy złotych, czyli tyle ile wynoszą ich miesięczne wydatki? Czy wpadnie w wir wydawania pieniędzy na własne przyjemności czy będzie pamiętała o koniecznych opłatach? Co zdziwi ją najbardziej podczas zakupów spożywczych dla całej rodziny? Oraz na zakup jakiego sprzętu, którego nie chcieli kupić jej rodzice, wyda niemal 3000 zł?

Komentarze (1 - 2 z 2)

"Emisja premierowych odcinków programu "Nastolatki rządzą... kasą" we wtorki o godz. 21.35 (od 14 marca 2023 roku." .... świetna pora dla nastolatków.
 0  
.... świetna pora dla nastolatków.
Nastolatki, a nie kaszojady. Nastolatki o tej godzinie jeszcze nie śpią.
 1