Łukasz Szewczyk17.03.2023 (17:25)3 komentarze

Jesienią 12 edycja "MasterChef" w TVN. Ruszają castingi online

• TVN rozpoczyna poszukiwania kolejnego najlepszego kucharza-amatora w Polsce
• Castingi do najpopularniejszego programu kulinarnego na świecie odbędą się wirtualnie.
MasterChef
Magda Gessler, Ania Starmach i Michel Moran po raz dwunasty szukać będą najlepszego kucharza-amatora w Polsce. Tylko najlepsi trafią do kuchni "MasterChefa", gdzie zawalczą o 100 tysięcy złotych, kontrakt na wydanie własnej książki kucharskiej i statuetkę nowego MasterChefa.
Wszyscy chętni do udziału w "MasterChefie" mogą wypełnić formularz zgłoszeniowy na oficjalnej stronie internetowej producenta programu: endemolshine.pl/casting/. W ten sposób, nawet mimo dzielącej odległości, każdy będzie mieć szansę zaprezentować swój kulinarny talent.

O udział w show może starać się każdy, kto ukończył 18 lat i gotuje amatorsko. Zgłoszenia można wysyłać do 6 kwietnia 2023 roku.

Emisja nowego sezonu "MasterChef" jesienią 2023 roku w TVN.

Komentarze (1 - 3 z 3)

kuchnia w dzisiejszych czasach, za rządów Jarka to nie taka prosta sprawa. Za jarka kilo cebuli kosztuje tyle co za Tuska cały wór, a cebula w kuchni to produkt podstawowy. Jak żyć...panie jarku?
 0  
Za jarka kilo cebuli kosztuje tyle co za Tuska cały wór,
Dlatgo Tusk musiał w Europie wyrobić 20 tys. PLN emerytury, a i tak nie stac go na ulubione schaboszczaki.
 2  
Piastował wysokie stanowisko to wyrobił, a Jarek jako szeregowy poseł, z tylnego siedzenia, po waloryzacji otrzyma aż 8,6 tyś pln, stać go jeździć na piwo do niemiec. Wychodzi na to że lepiej dłubać w nosie w tylnych ławach niż mieć na głowie Europę.
 1