Łukasz Szewczyk18.03.2023 (14:05)2 komentarze

Polska edycja komediowego show "LOL: Kto Się Śmieje Ostatni" w Prime Video

• Serwis streamingowy Prime Video ogłosił premierę pierwszej polskiej produkcji własnej
• Nowe show komediowe "LOL: Kto Się Śmieje Ostatni" poprowadzi Cezary Pazura.
Cezary Pazura prowadzącym show "LOL: Kto Się Śmieje Ostatni"
W programie "LOL: Kto Się Śmieje Ostatni" Cezary Pazura skonfrontuje ze sobą dziesięcioro znanych polskich artystów i artystek oraz komików, którzy przez sześć godzin maja wyjątkowe zadanie: rozśmieszyć pozostałych i nie dać się rozśmieszyć. Nagrodą w programie jest 100 tysięcy złotych, które zostaną przekazane na wybrany przez zwycięzcę cel charytatywny.
Obok Pazury w programie wezmą udział: Adam Woronowicz - gwiazda "The Office PL", Agata Kulesza - wybitna aktorka, znana z nagrodzonego Oscarem filmu "Ida", Aleksandra Adamska - gwiazda "Skazanej", Bartosz Gajda - artysta kabaretowy i stand-uper, Cezary Jóźwik - youtuber, Katarzyna Pakosińska - aktorka komediowa i artystka kabaretowa, Michał Meyer - aktor i komik często wcielający się w różne postaci, Michał Szpak - piosenkarz i performer, Robert Motyka - artysta kabaretowy i radiowiec oraz stand-uperka Wiolka Walaszczyk.

Uczestnicy show "LOL: Kto Się Śmieje Ostatni" / Fot. Prime Video
Uczestnicy show "LOL: Kto Się Śmieje Ostatni" / Fot. Prime Video
- Cezary Pazura, gospodarz programu "LOL: Kto Się Śmieje Ostatni", wystawia na próbę dziesięcioro uczestników - najzabawniejszych polskich artystów i komików - zarówno tych
o ugruntowanej pozycji, jak i nowe, wschodzące gwiazdy rozrywki
- powiedział Dan Grabiner, szef produkcji własnych Prime Video w Wielkiej Brytanii i Europie Północnej. - Cieszymy się, że możemy dostarczyć najnowszą odsłonę globalnego fenomenu, jakim jest "LOL", użytkownikom Prime w Polsce i na całym świecie - dodaje.
-
Po fantastycznym sukcesie trzech sezonów "LOL" w Niemczech cieszymy się i jesteśmy dumni, że wraz z Michałem Brożonowiczem i jego zespołem Constantin Entertainment Polska zrealizowaliśmy 1. sezon "LOL" w Polsce - powiedział Otto Steiner, dyrektor generalny Constantin Entertainment.

Dwa pierwsze z sześciu odcinków pojawią się 14 kwietnia 2023, a co tydzień w Prime Video swoją premierę będą miały kolejne dwa nowe odcinki. "LOL: Kto Się Śmieje Ostatni" będzie dostępny wyłącznie dla klientów Prime Video w Polsce oraz w ponad 240 krajach i terytoriach na całym świecie.

Za produkcję składającej się z sześciu półgodzinnych odcinków serii własnej Prime Video odpowiada Michał Brożonowicz z Constantin Entertainment Polska. Producentem wykonawczym jest Michał Górski. Serial jest adaptacją popularnej japońskiej produkcji własnej, "HITOSHI MATSUMOTO Presents Documental", z udziałem Hitoshi Matsumoto, który jest także producentem formatu. Gośćmi Matsumoto jest dziesięcioro komików, których celem jest rozśmieszenie się nawzajem w zamkniętym pomieszczeniu. Wygrywa osoba, która się nie zaśmieje. Format spotkał się z uznaniem widzów i powstały jego lokalne wersje w następujących krajach: Meksyk, Australia, Niemcy, Francja, Włochy, Hiszpania, Holandia, Szwecja, Indie, Kanada, Argentyna, Kolumbia i Brazylia.

Komentarze (1 - 2 z 2)

Przykro mi.
 6  
"W programie "LOL: Kto Się Śmieje Ostatni" Cezary Pazura skonfrontuje ze sobą dziesięcioro znanych polskich artystów i artystek oraz komików, którzy przez sześć godzin maja wyjątkowe zadanie: rozśmieszyć pozostałych i nie dać się rozśmieszyć." ..... kolejny program z celebrytami.
 0