Łukasz Szewczyk29.03.2023 (20:15)6 komentarzy

Masz HBO w UPC Polska? Możesz zapłacić więcej za abonament

• Droższy dostęp do HBO w UPC Polska
• Zmianę operator tłumaczy wyższymi opłatami licencyjnymi
Masz HBO w UPC Polska? Możesz zapłacić więcej za abonament
"Koszty produkcji wysokiej jakości filmów i seriali rosną, a serwisy i aplikacje, które umożliwiają swobodny dostęp do nich, wymagają ciągłych inwestycji. Dotyczy to także HBO" - tak sieć UPC Polska tłumaczy swoim abonentom podwyżkę ceny za pakiet HBO.
UPC Polska, jeden z większych operatorów telewizji kablowej w Polsce, rozpoczyna rozsyłanie wiadomości do abonentów, w których informuje o zmianie ceny za pakiet HBO. Nowa, wyższa cena ma obowiązywać od 1 maja 2023 roku i jest spowodowana "wzrostem opłaty licencyjnej za HBO".

"Od 1 maja wybranym klientom UPC (indywidualnym i biznesowym SOHO) zmienimy cenę pakietu HBO w związku ze wzrostem stawki rozliczeniowej z HBO. Zmiana dotyczy klientów, którzy korzystają z pakietu HBO bez zobowiązań. Do klientów objętych zmianą została wysłana odpowiednia komunikacja mailowa" - wyjaśnia nam biuro prasowe Grupy Play, właściciela UPC Polska.

Wysokość podwyżki jest uzależniona od posiadanej obecnie oferty promocyjnej. Konkretna nowa cena za pakiet będzie podana w korespondencji od operatora. Osoby, które nie akceptują zmian, mogą złożyć wypowiedzenie z usługi HBO w UPC Polska.

"Dołożyliśmy wszelkich starań, aby mimo wzrostu stawki rozliczeniowej z HBO cena usługi pozostała atrakcyjna dla naszych klientów. W Grupie Play, której częścią jest UPC Polska dajemy naszym klientom wolność wyboru i oferujemy nowoczesne usługi telewizyjne oraz bogaty wybór treści wideo, w tym dostęp do m.in platformy HBO Max. Przygotowując oferty kierujemy się zasadą "value for money", czyli tworzymy najbardziej korzystną kombinację kosztów i jakości tak aby spełniać oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów" - zapewnia biuro prasowe Grupy Play.

Komentarze (1 - 6 z 6)

Też otrzymałem info z UPC. Chcą mi podnieść z 15 zł do 25 zł xD
Poszła rezygnacja!
 15  
Podobno HBO wykupują biedni ludzie, których nie stać na canal plus.
 20  
w dzieleniu konta mnie hbo go kosztuje 10pln, netflix 15pln a disney ok 6 pln na miesiac. do tego polsat box go za free od dekodera rodziców.
 4  
Chwalisz się że łamiesz regulamin platform VOD?
 2  
Chwalisz się że łamiesz regulamin platform VOD?
Prawie wszyscy tak robią więc niech platformy VOD się przyzwyczają.
Każdego szkoda!
 3  
dzibington
w dzisiejszych trudnych czasach to norma, pytanie - jak żyć? od kilku lat często sobie zadaje.
 2