Łukasz Szewczyk31.03.2023 (14:51)brak komentarzy

"Zientarowe Motolove" Nowy program Joanny Zientarskiej na antenie Motowizji

• W "Zientarowe Motolove" znane i lubiane gwiazdy uchylą prowadzącej oraz widzom rąbka tajemnicy pokazując swoje ukochane auta.
Joanna Zientarska
"Zientarowe Motolove" to zupełna nowość na antenie Motowizji. Prowadząca program, dziennikarka radiowa i telewizyjna, Joanna Zientarska w każdym odcinku zaprosi widzów do świata wybranej gwiazdy, którą poznamy trochę lepiej poprzez... jej ulubione auto. Na początek Włodzimierz Zientarski i jego fiat Multipla. Wśród kolejnych gości m.in. Iwona Guzowska, Enrico Buscema oraz Karolina Pilarczyk. Dodatkowo w każdym odcinku Joanna Zientarska przetestuje dwa wybrane auta oraz zapyta eksperta o porady dotyczące kupna samochodów używanych. Dzięki temu w szybki i ciekawy sposób widzowie poznają rynek aut w Polsce. Każdy odcinek potrwa 15 minut, więc czekają nas same konkrety!

- Tej wiosny mamy przyjemność zaproponować miłośnikom motoryzacji nową produkcję, która na pewno stanie się jedną z najlepiej oglądanych pozycji w Motowizji. Tym razem postanowiliśmy spojrzeć na motoryzacje okiem kobiety, czego zdecydowanie brakowało na naszej antenie. Jestem przekonany, że "Zientarowe Motolove" przypadnie widzom do gustu - mówi Krzysztof Mikulski, prezes Motowizji.
Pierwszy odcinek Motowizja pokaże w poniedziałek, 3 kwietnia, godz. 22:00, natomiast drugi odcinek dwa tygodnie później, 17 kwietnia, także o godz. 22:00.