Łukasz Szewczyk31.03.2023 (15:03)2 komentarze

Kosmiczna misja z "The Ark". Premiera serialu na anteni Sci Fi

• Polska premiera serial "The Ark" w kwietniu na antenie Sci Fi
"The Ark"
Akcja serialu "The Ark", stworzonego przez Deana Devlina, rozgrywa się 100 lat w przyszłości, gdy rozpoczynają się misje kolonizacji planet, które mają zapewnić przetrwanie ludzkości. Podczas pierwszej z tych misji statek kosmiczny znany jako Ark One napotyka na katastrofalne w skutkach wydarzenie powodujące ogromne zniszczenia i straty w ludziach. Kiedy do planety docelowej pozostaje ponad rok, brak zapasów podtrzymujących życie i utrata przywództwa sprawia, że załoga musi połączyć siły, aby utrzymać kurs i przetrwać.
W serialu występują Christie Burke, Richard Fleeshman, Reece Ritchie, Stacey Read i Ryan Adams.

Dean Devlin i Jonathan Glassner są współscenarzystami i producentami wykonawczymi wraz z Markiem Roskinem i Rachel Olschan-Wilson z Electric Entertainment. Jonathan English z Balkanic Media i Steve Lee pełnią rolę producentów.


Polska Premiera "The Ark" w środę (od 12 kwietnia 2022 roku) o 23:00 na kanale SCI FI

Komentarze (1 - 2 z 2)

A Wiek ktoś może czy na jaki.s serwisie vod będzie leciał,bo nie ukrywam że oglądania z tak dużą ilością reklam nie za bardzo mi odpowiada. Nawet nagrywanie i przewijanie do przodu powoduje dyskomfort . Człowiek do oglądania beż reklam coraz bardziej się przyzwyczaja i potem stacjonarne kanały już mu nie podchodzą.
 1  
Torrenty masz bez reklam
 1