Łukasz Szewczyk06.04.2023 (13:02)

Twardoch, Makłowicz i świąteczne promocje - "Wyborcza" na Wielkanoc

• Specjalne wydania "Gazety Wyborczej" na Wielkanoc.
• Poradnik ekonomiczny na temat zakupów świątecznych, wywiady z Robertem Makłowiczem, Ewa Skibińską i ks. Alfredem Wierzbickim, a także opisy filmów i seriali, które warto obejrzeć w wolne dni.
• Reportaż Szczepana Twardocha z Donbasu.
Gazeta Wybircza na Wielkanoc
poświęcony zakupom świątecznym. Będzie się można z niego dowiedzieć, jak sklepy manipulują cenami, dlaczego promocje są coraz bardziej skomplikowane oraz jakie sztuczki stosują sprzedawcy i jak się przed nimi uchronić. Tego dnia ukaże się też specjalne wydanie "Wyborcza TV" liczące aż 48 stron. Redakcja poleci w nim filmy i seriale, które warto zobaczyć w czasie świąt.
Z kolei w sobotę, 8 kwietnia do rąk czytelniczek i czytelników trafi wielkanocny numer "Wolnej Soboty". Znajdą się w nim m.in. rozmowa Krystyny Romanowskiej z Robertem Makłowiczem, tekst Macieja Czarneckiego o powrocie wilków oraz wywiad Doroty Wodeckiej z księdzem Alfredem Wierzbickim o świętych - w tym tych nieznanych, dziwacznych i nieoczywistych. W formie specjalnego dodatku wydany zostanie nowy reportaż Szczepana Twardocha "Donbas", przygotowany specjalnie dla "Wyborczej" - to 8 kolumn tekstu wybitnego pisarza prosto z frontu.

Częścią sobotniego wydania dziennika będą też magazyny: "Wysokie Obcasy" z rozmową Zuzanny Buhłaki z aktorką Ewą Skibińską oraz "Ale Historia", gdzie przeczytać można o tym, daczego Jan Długosz nie lubił Jagiellonów.

"Wyborcza" będzie dostępna w kioskach oraz innych punktach sprzedaży prasy w cenie 8,99 zł w najbliższy piątek i 11,99 zł w sobotę.

Wydania wielkanocne wspiera autopromocja, a także kampania radiowa i internetowa. Działania przygotował i zaplanował dział marketingu "Gazety Wyborczej".