Łukasz Szewczyk12.04.2023 (16:25)brak komentarzy

Podcast Pudelka w nowym formacie (wideo)

• "Podcast Pudelka" zyskał nowy format. Teraz publikowany jest zarówno w formie audio jak i wideo.
• Prowadzi go Michał Dziedzic, a gościem pierwszego odcinka była Karolina Korwin Piotrowska.
"Podcast Pudelka"
W odświeżonym formacie "Pudelek Podcast" Michał Dziedzic będzie przeprowadzał rozmowy ze znanymi osobami ze świata mediów, popkultury i show-biznesu. W pierwszym odcinku w studiu gościła Karolina Korwin Piotrowska. Każdy kolejny odcinek podcastu dostarczy słuchaczom porcji najświeższych informacji. Gośćmi będą m.in. znani dziennikarze, influencerzy, celebryci. Premiera kolejnego odcinka w najbliższy czwartek, 13.04, a w nim rozmowa z Ewą Zawadą, popularną TikTokerką, którą obserwuje ponad 6 mln użytkowników.
Gospodarz videocastu, Michał Dziedzic, to dziennikarz dobrze znany w świecie show-biznesu.
W Pudelku prowadzi też ekskluzywne wywiady z gwiazdami, a od kwietnia b.r. jest redaktorem prowadzącym serwisu Vibez.pl w Grupie WP.

- W "Pudelek Podcast" będziemy wraz z ekspertami omawiać konkretne tematy związane z szeroko pojętą branżą rozrywkową. Od refleksji nad tym, jak nie dać się ogłupić przez show-biznes, aż po ironiczne podsumowania wykwitów "literatury celebryckiej". Każdy odcinek to nowy gość i nowy temat - mówi Michał Dziedzic, dziennikarz Wirtualnej Polski.


Nowe odcinki "Pudelek podcast" co drugi czwartek na Pudelek.pl, w Google Podcasts, a także na platformach Spotify, Open FM i YouTube. Najciekawsze fragmenty znajdą się również w mediach społecznościowych.