Łukasz Szewczyk10.05.2023 (8:32)brak komentarzy

Ćwierćfinałowe boje polskich drużyn w Lidze Mistrzów piłkarzy ręcznych na żywo w Eurosporcie

• Po raz pierwszy w ćwierćfinałach Ligi Mistrzów zagrają dwa polskie zespoły.
• Transmisje pierwszych spotkań dwumeczów z udziałem Orlen Wisły Płock i Barlinek Industrii Kielce w Eurosporcie 1 i Playerze.
• Czwartkowy mecz mistrzów Polski na żywo także na YouTube Eurosportu.
promo
Orlen Wisła Płock po heroicznym boju pokonała Nantes i po raz pierwszy w historii awansowała do ćwierćfinału Ligi Mistrzów. Rywalem Nafciarzy w walce o Final Four będzie SC Magdeburg. Pierwszy mecz rozegrany zostanie w środę w Płocku, a skomentują go Piotr Karpiński i Krzysztof Bandych. Historyczne spotkanie relacjonować będą również Iwona Niedźwiedź i były zawodnik płocczan Michał Zołoteńko. Po zakończeniu meczu wicemistrzów Polski w Eurosporcie 1 i Playerze rozpocznie się transmisja spotkania THW Kiel z PSG. Starcie gigantów skomentują Michał Wszołek i Michał Świrkula.
Ten sam duet usłyszą w czwartek widzowie Eurosportu 1 i Playera podczas spotkania Telekom Veszprem - Barlinek Industria Kielce. Pierwszy mecz mistrzów Polski w ćwierćfinale Ligi Mistrzów transmitowany będzie również na kanale YouTube Eurosportu, a skomentują go znani youtuberzy - Bartłomiej Szcześniak (Mietczyński) i Dawid Myśliwiec (Uwaga! Naukowy Bełkot). O 20:30 w Eurosporcie 1 i Playerze rozpocznie się relacja ze starcia GOG Handbold z Barceloną z komentarzem Marka Rudzińskiego i Iwony Niedźwiedź. Rewanże zaplanowane są na 17 i 18 marca.

Przed meczami ćwierćfinałowymi piłkarze ręczni Orlen Wisły Płock i Barlinek Industrii Kielce wzięli udział w wyzwaniu Eurosportu, polegającym na trafianiu w poprzeczkę bramki z coraz większej odległości. Kto spisał się lepiej? Odpowiedź w mediach społecznościowych Eurosportu!

Plan transmisji ćwierćfinałów Ligi Mistrzów w Eurosporcie 1 i Playerze:

Środa (10 maja):
• godz. 18:30, Orlen Wisła Płock - SC Magdeburg
komentarz: Piotr Karpiński, Krzysztof Bandych
• godz. 20:45, THW Kiel - PSG
komentarz: Michał Wszołek, Michał Świrkula

Czwartek (11 maja):
• godz. 18:40, Telekom Veszprem HC - Barlinek Industria Kielce
komentarz: Michał Wszołek, Michał Świrkula
• godz. 20:30, GOG - Barcelona
komentarz: Marek Rudziński, Iwona Niedźwiedź