Łukasz Szewczyk16.05.2023 (18:21)brak komentarzy

Rewanżowe mecze ćwierćfinałowe Ligi Mistrzów piłkarzy ręcznych w Eurosporcie

• W środę i czwartek (17 i 18 maja) rozegrane zostaną rewanżowe mecze w ćwierćfinałach Ligi Mistrzów piłkarzy ręcznych, które wyłonią uczestników Final Four.
• Czy w turnieju finałowym zobaczymy Orlen Wisłę Płock i Barlinek Industrię Kielce?
• Transmisje wszystkich ćwierćfinałów w Eurosporcie 1 i Playerze.
promo
W pierwszych meczach ćwierćfinałowych emocji nie brakowało! Orlen Wisła Płock zremisowała u siebie z Magdeburgiem, a Barlinek Industria Kielce zremisowała na wyjeździe z Telekomem Veszprem. Aby awansować do Final Four, oba polskie zespoły muszą wygrać w rewanżach! W środę Nafciarze zmierzą się na wyjeździe z Magdeburgiem, a spotkanie skomentują Piotr Karpiński i Krzysztof Bandych. Mecz Barlinek Industrii Kielce z Veszprem zaplanowany jest na czwartek. Mecz skomentuje duet Piotr Karpiński i Iwona Niedźwiedź. W Hali Legionów starcie relacjonować będzie Łukasz Lasia, którego gościem będzie Grzegorz Tkaczyk.
Widzowie Eurosportu 1 i Playera będą mogli obejrzeć również dwa pozostałe ćwierćfinały. W środę PSG podejmie THW Kiel. Paryżanie wygrali na wyjeździe 31:27. Ten mecz skomentują Michał Wszołek i Michał Świrkula. W czwartek broniąca tytułu Barcelona będzie chciała przypieczętować awans do Final Four w starciu z GOG Handbold. W pierwszym spotkaniu zespół ze stolicy Katalonii wygrał 37:30. Ostatni ćwierćfinał skomentują Marek Rudziński i Krzysztof Bandych.

Plan transmisji ćwierćfinałów Ligi Mistrzów w Eurosporcie 1 i Playerze:

Środa (17 maja):
• 18:40, SC Magdeburg - Orlen Wisła Płock
komentarz: Piotr Karpiński, Krzysztof Bandych
• 20:30, PSG - THW Kiel
komentarz: Michał Wszołek, Michał Świrkula

Czwartek (18 maja):
• 18:30, Barlinek Industria Kielce - Telekom Veszprem HC
komentarz: Piotr Karpiński, Iwona Niedźwiedź
• 20:45, Barcelona - GOG
komentarz: Marek Rudziński, Krzysztof Bandych