Łukasz Szewczyk16.05.2023 (18:39)brak komentarzy

"Tyler Rake 2" w czerwcu na platformie Netflix. Nowy zwiastun (wideo)

• Netflix udostępnił trailer hitu z Chrisem Hemsworthem
Tyler Rake 2
Chris Hemsworth ponownie wciela się w tytułową rolę w "Tyler Rake 2", kontynuacji popularnego filmu akcji Netflix "Tyler Rake: Ocalenie". Po wydarzeniach z pierwszej części, które niemal kosztowały go życie, Rake, australijski najemnik specjalizujący się w tajnych misjach, powraca, aby wykonać nowe zadanie. Tym razem musi uwolnić z więzienia udręczoną rodzinę bezwzględnego gruzińskiego gangstera.
Hemsworth ponownie spotyka się na planie z reżyserem Samem Hargrave'em oraz producentami Joe i Anthonym Russo ze studia AGBO. Autorem scenariusza jest Joe Russo. Po raz kolejny w filmie wystąpi również Golshifteh Farahani, obok której pojawią się także Adam Bessa, Olga Kurylenko, Daniel Bernhardt i Tinatin Dalakishvili.

Film jest kontynuacją pierwszej części opartej na powieści graficznej "Ciudad" Ande Parksa, napisanej przez Ande Parksa oraz Joe i Anthony'ego Russo oraz zilustrowanej przez Fernanda Leóna Gonzáleza. Producentami filmu "Tyler Rake 2" są Anthony Russo, Joe Russo, Mike Larocca, Angela Russo-Otstot, Chris Hemsworth, Patrick Newall i Sam Hargrave, natomiast Jake Aust, Benjamin Grayson, Steven Scavelli, Christopher Markus i Stephen McFeely pełnią funkcję producentów wykonawczych.


Premiera "Tyler Rake 2"w piątek (16 czerwca 2023 roku) na platformie Netflix.