Łukasz Szewczyk22.05.2023 (16:10)1 komentarz

Drugi sezon "Yellowjackets" od czerwca w Canal+ i Canal+ Online (wideo)

• Serial Showtime "Yellowjackets" powróci z nowymi odcinkami w czerwcu tego roku na Canal+ Online
Serial "Yellowjackets"
Stworzony przez Ashley Lyle i Barta Nickersona (Narcos), "Yellowjackets" to saga o zespole utalentowanych licealistek, które (nie)szczęśliwie przeżyły katastrofę samolotu głęboko w odległej północnej dziczy. Serial jest kroniką przeistoczenia się grupy nastolatków, od skomplikowanej, ale dobrze funkcjonującej drużyny do dzikich klanów. Jednocześnie śledzi życie, które bohaterki próbują poskładać w całość prawie 25 lat później, udowadniając, że przeszłość nigdy nie jest naprawdę przeszłością, a to, co zaczęło się w dziczy, jest dalekie od zakończenia.
Koniec pierwszego sezonu przyniósł więcej pytań, niż odpowiedzi. Wątki zostały otwarte. Nikt nie wie co tak naprawdę wydarzyło się w głuszy, w grupie ocalałych, których relacje stają się coraz bardziej toksyczne. Jak z odosobnienia wydostali się Ci, którzy wydostać się mieli? Jak zginęli Ci, którzy na zawsze pozostać mieli w ostępach lasów Ontario? Jakie niewytłumaczalne siły skrywają się w gąszczach otaczających skąpe lokum bohaterów?

Drugi sezon zaczyna się dwa miesiące po tym, jak Shauna i Jackie pokłóciły się - z tragicznym skutkiem. W obliczu pogłębiającego się głodu i strachu, napięcie wśród Yellowjackets tylko rośnie. Surowe warunki zimy nasilają się z dnia na dzień, a psychika naszych ocalałych pogarsza się równie szybko. Zagrożone przez mrok dziczy i prześladujące wspomnienia, nasze byłe mistrzynie będą zmuszone do podjęcia skrajnie trudnych decyzji. W obliczu straszliwego wyzwania, jakim jest przetrwanie, prawdziwym koszmarem dla każdej okaże się odkrycie kim jest i co gotowa jest poświęcić, by przeżyć.


W Polsce nowe odcinki serialu emitowane będą w środy o godz. 21:00 (od 28 czerwca) na antenie Canal+ Premium oraz dostępne od rana tego samego dnia w Canal+ Online. Cały sezon pierwszy jest dostępny w serwisie Canal+ Online.

Komentarze (1 - 1 z 1)

O super, pierwszy sezon mi się podobał
 0